Адгезивні системи та протравки

Bond Force (Бонд Форс) refill 5 мл адгезив 2360.00 грн

Bond Force (Бонд Форс) - володіє високими показниками міцності з'єднання, завдяки MDP мономеру, відсутня післяопераційна чутливість, самопротравлюючий праймер на водній основі, швидкий та простий у використанні.

Clearfil SE Bond (Клерафіл СЕ Бонд) 6 мл+5 мл + аксесуари адгезив 3510.00 грн

Clearfil SE Bond (Клерафіл СЕ Бонд) володіє високими показниками міцності з'єднання. Завдяки MDP мономеру, відсутня післяопераційна чутливість, самопротравлюючий праймер на водній основі, швидкий та простий у використанні.

Etchant Gel (Ейчант Гель) 8 г 37% ортоф. кислоти Гель травильний 29.10 грн

Etchant Gel (Ейчант Гель) - гель для протравки, містить 37% ортофосфорної кислоти. Не підсихає, легко змивається.

G-aenial 5 мл самопротравлючий адгезив 2420.00 грн

Однокомпонентний самопротравлюючий світлотвердіючий адгезив. Формує зону нано взаємодії, яка забезпечує хімічну адгезію до дентину і найвиу міцність адгезії до емалі, чудове крайове прилягання незалежно від обраної техніки роботи і композитного матеріалу.

G-Bond (Джі-Бонд) 5 мл самопротравлючий адгезив 1860.00 грн

G-Bond (Джі-Бонд) - однокомпонентний самопротравлюючий світлотвердіючий адгезив. М'яке протравлення емалі та дентину залишає закритими дентинні канальці і забезпечує максимально низький ризик появи післяопераційної чутливості.

Новинка Gluma 2Bond (Глюма 2Бонд) 4 мл Адгезив фотополімерний 653.00 грн

GLUMA 2Bond - високоефективний однокомпонентний адгезив для емалі та дентину з десенсибілізуючим ефектом. Забезпечує оптимальне маргінальне ущільнення. Використовується для лікування гіперчутливості.

Новинка Gluma 5Bond (Глюма 5Бонд) 4 мл Адгезив фотополімерний 507.00 грн

GLUMA Bond5 - однокомпонентний високопродуктивний адгезив для емалі та дентину. Використовується для адгезивної фіксації будь-яких композитних матеріалів та керамічних протезів (вкладок, накладок, вінірів).

Gluma Comfort Bond (Глюма Комфорт Бонд) 4 мл адгезив 576.00 грн

Gluma Comfort Bond (Глюма Комфорт Бонд) - фотополімерний однокомпонентний адгезив для універсального використання в адгезивній, реставраційній стоматології. Потребує попередньої обробки травильним гелем, дозволяє наносити праймер та бонд за один прийом.

PQ1 (Пі К'ю1) 1,2 мл адгезив 536.00 грн

PQ1 (Пі К'ю1) - високоякісний однокомпонентний світлотвердіючий бонд 5-го покоління, забезпечує хорошу адгезію до дентину та емалі, а також металу, кераміки, композиту. Рентгеноконтрастний, 40% нанонаповнювача.