Склоіономерні

Arde Fix (Арде Фікс) 24г+10г склоіономерний цемент для фіксацій 560.00 грн

Arde Fix (Арде Фікс) - склоіономерний цемент для фіксації вкладок, накладок, коронок, мостів, кореневих штифтів. Хороші показники адгезії до емалі та дентину. Відрізняється низькою розчинністю в рідинах.

Ketac Cem Easymix (Кетак Цем Ізімікс) 30г+15мл склоіономерний цемент для фіксацій 1250.00 грн

Ketac Cem Easymix (Кетак Цем Ізімікс) - склоіономерний цемент для фіксації. Поєднує в собі всі переваги класичного склоіономерного цементу із зручною гранульованою формою порошку, що дозволяє швидше замішувати і практично не створює пилу.

Ketac Cem Radiopaque (Кетак Цем Радіопак) 30г+15мл склоіономерний цемент для фіксацій 977.00 грн

Ketac Cem -склоіономерний цемент для фіксації вкладок, накладок, коронок, мостовидних протезів, культьових вкладок, виконаних з металів, металокераміки або цирконієвих систем, анкерних і парапульпарних штифтів, ортодонтичних конструкцій.

Іонолат F 20г+15г+10г склоіономерний цемент для фіксацій 2002 115.50 грн

Іонолат F - склоіономерний цемент для фіксацій. Призначений для застосування в терапевтичній та ортопедичній стоматології для фіксації коронок і мостовидних протезів, ортодонтичних конструкцій, вкладок і штифтів.

Meron (Мерон) 35 г+15 мл склоіономерний цемент для фіксацій 1108.00 грн

Meron (Мерон) - склоіономерний цемент для фіксацій коронок, мостовидних протезів, вкладок. Висока адгезія до емалі та дентину.

Фуджі І (Fuji I) 35г+20мл склоіономерний цемент для фіксацій 1880.00 грн

Фуджі І (Fuji I) - склоіономерний цемент, забезпечує надійну і ефективну фіксацію будь-яких ортопедичних конструкцій на металевому каркасі.

Fuji Plus (Фуджі Плюс) 15гх8гх7г склоіономерний цемент для фіксацій 2490.00 грн

Fuji Plus (Фуджі Плюс) - відрізняється високим ступенем хімічної адгезії до поверхонь зуба. Використовується для цементування всіх типів металевих, металокерамічних і полімерних коронок, вкладок, мостів. Як і всі склоіномерні матеріали, також виділяє фтор

Цеміон-Ф 20г+15мл+10мл склоіономерний цемент для фіксацій 157.00 грн

Цеміон-Ф призначений для фіксації коронок, мостовидних протезів і ортодонтичних конструкцій, фіксації вкладок і штифтів.Ренгеноконтрасний володіє хорошою адгезією до тканин зуба.

CX-Plus (ЦеІкс-Плюс) 35г+17мл склоіономерний цемент для фіксацій 877.00 грн

CX-Plus (ЦеІкс-Плюс) - покращений склоіономерний цемент для фіксації мостовидних протезів, коронок, вкладок та ортодонтичних конструкцій. Багаторічний досвід японського виробника гарантує високу якість кінцевого результату.