Склоіономерні

Arde Fix (Арде Фікс) 24г+10г склоіономерний цемент для фіксацій 929.00 грн

Arde Fix (Арде Фікс) - склоіономерний цемент хімічного твердіння для фіксації вкладок, накладок, коронок, мостів, кореневих штифтів, ортодонтичних кілець. Має відмінну адгезію до емалі та дентину. Характеризується низькою розчинністю в рідинах.

Ketac Cem Radiopaque (Кетак Цем Радіопак) 30г+15мл склоіономерний цемент для фіксацій 2040.00 грн

Ketac Cem- рентгеноконтрасний склоіономерний цемент для фіксації ортодонтичних конструкцій, анкерних і парапульпарних штифтів, вкладок, накладок, коронок, мостовидних протезів, культьових вкладок, виконаних з металів, металокераміки або цирконієвих систем

Іонолат F 20г+15г+10г склоіономерний цемент для фіксацій 2002 241.00 грн

Іонолат F - рентгеноконтрастний склоіономерний цемент для фіксацій коронок і мостовидних протезів, ортодонтичних конструкцій, вкладок і штифтів. Володіє чудовою адгезією до дентину, емалі і металевих елементів реставрацій.

Meron (Мерон) 35 г+15 мл склоіономерний цемент для фіксацій 1990.00 грн

Meron (Мерон) - склоіономерний цемент для фіксацій коронок, мостовидних протезів, вкладок, штифтів, ортодонтичних кілець. Висока адгезія до емалі та дентину. Низька температура твердіння та висока міцність виділяють його серед інших цементів.

Фуджі І (Fuji I) 35г+20мл склоіономерний цемент для фіксацій 3550.00 грн

Фуджі І (Fuji I) - склоіономерний цемент, забезпечує надійну і ефективну фіксацію будь-яких ортопедичних конструкцій на металевому каркасі.

Fuji Plus (Фуджі Плюс) 15гх8гх7г склоіономерний цемент для фіксацій 4670.00 грн

Fuji Plus (Фуджі Плюс) - рентгеноконтрастний посилений склоіономерний цемент для фіксації всіх типів коронок, вкладок, накладок, мостів, а також штифтів. Відрізняється високим ступенем адгезії до тканин зуба, металів, композитів і кераміки. Виділяє фтор.

CX-Plus (ЦеІкс-Плюс) 35г+17мл склоіономерний цемент для фіксацій 1620.00 грн

CX-Plus (ЦеІкс-Плюс) - покращений склоіономерний цемент для фіксації мостовидних протезів, коронок, вкладок та ортодонтичних конструкцій. Багаторічний досвід японського виробника гарантує високу якість кінцевого результату.