Композитні

Arde Quick Cem (Арде Квік Цем) 8г Композит подвійного твердіння 653.00 грн

Arde Quick Cem - мікрогібридний композит подвійного твердіння для постійної фіксації вінірів, мостів, вкладок, накладок, кореневих штифтів і ортодонтичних кілець. Висока рентгеноконтрастність, хороша текучість, шприц - автомікс.

Breeze 3,5 г самоадгезивний цемент для постійної фіксації 374.00 грн

Breeze - самоадгезивний цемент для постійної фіксації вкладок, коронок, мостів. Матеріал створений для спрощення процедури та скорочення часу її проведення. Після нанесення одразу взаємодіє з дентином та емаллю, попереджує розвиток підвищеної чутливості.

Build-It (Білд-Іт) 4мл (8,6г) Композит подвійного твердіння 560.00 грн

Build-It (Білд-Іт) - багатоцільовий композитний цемент подвійного твердіння. Унікальний матеріал, який має відмінні характеристики для одномоментного виготовлення культьових вкладок і фіксації штифтів.

Люкса Кор (Luxa Core Z) 9 г Композит подвійного твердіння 1141.00 грн

Люкса Кор (Luxa Core Z) - композитний матеріал преміум класу подвійного твердіння для відновлення культі зуба. З оксидом цирконію в якості нанонаповнювача, що покращує міцність на стиск, а також властивості препарування.

Fixalat Dual (Фіксалат Дуал) 5г+5г Композит подвійного твердіння 2602 183.00 грн

Фіксалат Дуал - композит подвійного твердіння для фіксації незнімних зубних протезів, вкладок, коронок, кореневих штифтів. Можна також використовувати для виготовлення тимчасових ортопедичних конструкцій.