Композитні

Arde Quick Cem (Арде Квік Цем) 8г Композит подвійного твердіння 895.00 грн

Arde Quick Cem - мікрогібридний композит подвійного твердіння для постійної фіксації вінірів, мостів, вкладок, накладок, кореневих штифтів і ортодонтичних кілець. Висока рентгеноконтрастність, флуоресцентність, хороша текучість. Паковання: шприц-автомікс.

Breeze 3,5 г самоадгезивний цемент для постійної фіксації 524.00 грн

Breeze - самоадгезивний цемент для постійної фіксації вкладок, коронок, мостів. Матеріал створений для спрощення процедури та скорочення часу її проведення. Після нанесення одразу взаємодіє з дентином та емаллю, попереджує розвиток підвищеної чутливості.

Новинка DentoCore Body (ДентоКор Баді) (5мл) 9г + зміш. насадк Композит подвійного твердіння 1430.00 грн

Build-It (Білд-Іт) - рентгеноконтрастний композитний цемент подвійного твердіння для одномоментного виготовлення культьових вкладок і фіксації штифтів. Чудова міцність матеріалу зберігає результат реставрації на довгі роки. Виділяє фтор.

Fixalat Dual (Фіксалат Дуал) 5г+5г Композит подвійного твердіння 2602 248.00 грн

Фіксалат Дуал - композит подвійного твердіння для постійної фіксації коронок, мостоподібних протезів з полімерних матеріалів, кореневих штифтів, а також для виготовлення тимчасових ортопедичних конструкцій. Не розчиняється в ротовій рідині, виділяє фтор.