Адгезивні системи та травильні гелі

Gluma Comfort Bond (Глюма Комфорт Бонд) 4 мл адгезив 586.00 грн

Gluma Comfort Bond (Глюма Комфорт Бонд) - фотополімерний однокомпонентний адгезив для універсального використання в адгезивній, реставраційній стоматології. Потребує попередньої обробки травильним гелем, дозволяє наносити праймер та бонд за один прийом.

Clearfil SE Bond (Клерафіл СЕ Бонд) 6 мл+5 мл + аксесуари адгезив 5060.00 грн

Clearfil SE Bond (Клерафіл СЕ Бонд) володіє високими показниками міцності з'єднання. Завдяки MDP мономеру, відсутня післяопераційна чутливість, самопротравлюючий праймер на водній основі, швидкий та простий у використанні.

G-aenial 5 мл самопротравлючий адгезив 3980.00 грн

Однокомпонентний самопротравлюючий світлотвердіючий адгезив. Формує зону нано взаємодії, яка забезпечує хімічну адгезію до дентину і найвиу міцність адгезії до емалі, чудове крайове прилягання незалежно від обраної техніки роботи і композитного матеріалу.

G-Bond (Джі-Бонд) 5 мл самопротравлючий адгезив 2970.00 грн

G-Bond (Джі-Бонд) - однокомпонентний самопротравлюючий світлотвердіючий адгезив 7-го покоління. М'яке протравлення емалі та дентину залишає закритими дентинні канальця і забезпечує максимально низький ризик появи післяопераційної чутливості.

Джі-Преміо БОНД унівесальний 5 мл адгезив 3440.00 грн

Універсальний адгезив, сумісний з будь-яким режимом протравлювання, забезпечує високу міцність адгезії до дентину і емалі, чудове крайове прилягання. Також використовується для ремонту композитних реставрацій, в т.ч. ортопедичних конструкцій.

Новинка Gluma 2Bond (Глюма 2Бонд) 4 мл Адгезив фотополімерний 839.00 грн

GLUMA 2Bond - високоефективний однокомпонентний адгезив для емалі та дентину з десенсибілізуючим ефектом. Забезпечує оптимальне маргінальне ущільнення. Використовується для лікування гіперчутливості.

Новинка Gluma 5Bond (Глюма 5Бонд) 4 мл Адгезив фотополімерний 770.00 грн

GLUMA Bond5 - однокомпонентний високопродуктивний адгезив для емалі та дентину. Використовується для адгезивної фіксації будь-яких композитних матеріалів та керамічних протезів (вкладок, накладок, вінірів).

PQ1 (Пі К'ю1) 1,2 мл адгезив 912.00 грн

PQ1 (Пі К'ю1) - однокомпонентний рентгеноконтрастний бонд 5-го покоління, який забезпечує хорошу адгезію до дентину, емалі, а також металу, кераміки та композиту. Виділяє фтор. Еластичність бонда компенсує стрес при полімеризації.

Single Bond 2 (Сінгл Бонд 2) 6мл адгезив 2460.00 грн

Single Bond 2 (Сінгл Бонд 2) - нанонаповнена адгезивна система 5-го покоління під реставрації композитними матеріалами усіх каріозних порожнин. Також використовують для ремонту металокераміки і зняття чутливості при оголенні кореня зуба.