Адгезивні системи та травильні гелі

Clearfil SE Bond (Клерафіл СЕ Бонд) 6 мл+5 мл + аксесуари адгезив 3390.00 грн

Clearfil SE Bond (Клерафіл СЕ Бонд) володіє високими показниками міцності з'єднання. Завдяки MDP мономеру, відсутня післяопераційна чутливість, самопротравлюючий праймер на водній основі, швидкий та простий у використанні.

Gluma Comfort Bond (Глюма Комфорт Бонд) 4 мл адгезив 586.00 грн

Gluma Comfort Bond (Глюма Комфорт Бонд) - фотополімерний однокомпонентний адгезив для універсального використання в адгезивній, реставраційній стоматології. Потребує попередньої обробки травильним гелем, дозволяє наносити праймер та бонд за один прийом.

G-aenial 5 мл самопротравлючий адгезив 2580.00 грн

Однокомпонентний самопротравлюючий світлотвердіючий адгезив. Формує зону нано взаємодії, яка забезпечує хімічну адгезію до дентину і найвиу міцність адгезії до емалі, чудове крайове прилягання незалежно від обраної техніки роботи і композитного матеріалу.

G-Bond (Джі-Бонд) 5 мл самопротравлючий адгезив 1880.00 грн

G-Bond (Джі-Бонд) - однокомпонентний самопротравлюючий світлотвердіючий адгезив. М'яке протравлення емалі та дентину залишає закритими дентинні канальці і забезпечує максимально низький ризик появи післяопераційної чутливості.

Новинка Gluma 2Bond (Глюма 2Бонд) 4 мл Адгезив фотополімерний 504.00 грн

GLUMA 2Bond - високоефективний однокомпонентний адгезив для емалі та дентину з десенсибілізуючим ефектом. Забезпечує оптимальне маргінальне ущільнення. Використовується для лікування гіперчутливості.

Новинка Gluma 5Bond (Глюма 5Бонд) 4 мл Адгезив фотополімерний 483.00 грн

GLUMA Bond5 - однокомпонентний високопродуктивний адгезив для емалі та дентину. Використовується для адгезивної фіксації будь-яких композитних матеріалів та керамічних протезів (вкладок, накладок, вінірів).

PQ1 (Пі К'ю1) 1,2 мл адгезив 541.00 грн

PQ1 (Пі К'ю1) - високоякісний однокомпонентний світлотвердіючий бонд 5-го покоління, забезпечує хорошу адгезію до дентину та емалі, а також металу, кераміки, композиту. Рентгеноконтрастний, 40% нанонаповнювача.

Single Bond 2 (Сінгл Бонд 2) 6мл адгезив 1270.00 грн

Single Bond 2 (Сінгл Бонд 2) - нанонаповнена (до 5 нм) адгезивна система 5-го покоління. Використовують, як бонд під реставрації композитними матеріалами усіх каріозних порожнин, а також у випадках ремонту металокераміки.

Гель травильний 4 г 37% ортоф. кислоти 12.20 грн

Гель травильний містить 37% ортофосфорної кислоти. Застосовується в терапевтичній стоматолгії для протравки емалі та дентину перед пломбуванням. Легко видавлюється із шприца, добре помітний завдяки синьому кольору.