Адгезивні системи та травильні гелі

Gluma Comfort Bond (Глюма Комфорт Бонд) 4 мл адгезив 586.00 грн

Gluma Comfort Bond (Глюма Комфорт Бонд) - фотополімерний однокомпонентний адгезив для універсального використання в адгезивній, реставраційній стоматології. Потребує попередньої обробки травильним гелем, дозволяє наносити праймер та бонд за один прийом.

Clearfil SE Bond (Клерафіл СЕ Бонд) 6 мл+5 мл + аксесуари адгезив 4640.00 грн

Clearfil SE Bond (Клерафіл СЕ Бонд) володіє високими показниками міцності з'єднання. Завдяки MDP мономеру, відсутня післяопераційна чутливість, самопротравлюючий праймер на водній основі, швидкий та простий у використанні.

G-aenial 5 мл самопротравлючий адгезив 3610.00 грн

Однокомпонентний самопротравлюючий світлотвердіючий адгезив. Формує зону нано взаємодії, яка забезпечує хімічну адгезію до дентину і найвиу міцність адгезії до емалі, чудове крайове прилягання незалежно від обраної техніки роботи і композитного матеріалу.

G-Bond (Джі-Бонд) 5 мл самопротравлючий адгезив 2690.00 грн

G-Bond (Джі-Бонд) - однокомпонентний самопротравлюючий світлотвердіючий адгезив 7-го покоління. М'яке протравлення емалі та дентину залишає закритими дентинні канальця і забезпечує максимально низький ризик появи післяопераційної чутливості.

Новинка Gluma 2Bond (Глюма 2Бонд) 4 мл Адгезив фотополімерний 779.00 грн

GLUMA 2Bond - високоефективний однокомпонентний адгезив для емалі та дентину з десенсибілізуючим ефектом. Забезпечує оптимальне маргінальне ущільнення. Використовується для лікування гіперчутливості.

Новинка Gluma 5Bond (Глюма 5Бонд) 4 мл Адгезив фотополімерний 600.00 грн

GLUMA Bond5 - однокомпонентний високопродуктивний адгезив для емалі та дентину. Використовується для адгезивної фіксації будь-яких композитних матеріалів та керамічних протезів (вкладок, накладок, вінірів).

PQ1 (Пі К'ю1) 1,2 мл адгезив 841.00 грн

PQ1 (Пі К'ю1) - однокомпонентний рентгеноконтрастний бонд 5-го покоління, який забезпечує хорошу адгезію до дентину, емалі, а також металу, кераміки та композиту. Виділяє фтор. Еластичність бонда компенсує стрес при полімеризації.

Single Bond 2 (Сінгл Бонд 2) 6мл адгезив 2160.00 грн

Single Bond 2 (Сінгл Бонд 2) - нанонаповнена адгезивна система 5-го покоління під реставрації композитними матеріалами усіх каріозних порожнин. Також використовують для ремонту металокераміки і зняття чутливості при оголенні кореня зуба.

Гель травильний 4 г 37% ортоф. кислоти 16.00 грн

Гель травильний містить 37% ортофосфорної кислоти. Застосовується в терапевтичній стоматолгії для протравки емалі та дентину перед пломбуванням. Легко видавлюється із шприца, добре помітний завдяки синьому кольору.