Диски та штрипси

Диски полірувальні 10-14мм 50шт. 117.00 грн

Диски полірувальні - використовують у терапевтичній стоматології для шліфування та полірування пломб із композитних та полімерних матеріалів. Виготовлені на основі лавсанової плівки із нанесеним абразивним шаром.

Диски полірувальні 10мм 50шт. + дискоутримувач 1050 164.00 грн

Диски полірувальні - використовують у терапевтичній стоматології для шліфування та полірування пломб із композитних та полімерних матеріалів. Виготовлені на основі лавсанової плівки із нанесеним абразивним шаром. Набір всіх абразивностей.

Диски полірувальні 14мм 50шт. + дискоутримувач 1052 104.00 грн

Диски полірувальні - використовують у терапевтичній стоматології для шліфування та полірування пломб із композитних та полімерних матеріалів. Виготовлені на основі лавсанової плівки із нанесеним абразивним шаром.Набір всіх абразивностей.

Диски полірувальні Diamond Flex 12мм 24шт. + дискоутримувач 146.00 грн

Диски полірувальні Diamond Flex на силіконовій основі з фетровим покриттям. Гнучкі, добре прилягають навіть до нерівної поверхні зуба. Використовують у терапевтичній стоматології для полірування пломб із композитних матеріалів.

Дискоутримувач для кутового наконечника 31.20 грн

Дискоутримувач для кутового наконечника - тримач дисків під металеву втулку, що використовуються при шліфуванні і поліруванні різних реставраційних матеріалів.

Диски полірувальні (білі) 40шт. 1.734 95.00 грн

Диски полірувальні - використовують для шліфування та полірування пломб із композитних матеріалів на фронтальних та жувальних зубах. Виготовлені на основі лавсанової плівки із нанесеним абразивним шаром. Наддрібної абразивності для полірування.

Диски полірувальні (жовті) 40шт. 1.733 95.00 грн

Диски полірувальні - використовують для шліфування та полірування пломб із композитних матеріалів на фронтальних та жувальних зубах. Виготовлені на основі лавсанової плівки із нанесеним абразивним шаром. Дрібної абразивності для фінішного шліфування.

Диски полірувальні (зелені) 40шт. 1.732 95.00 грн

Диски полірувальні - використовують для шліфування та полірування пломб із композитних матеріалів на фронтальних та жувальних зубах. Виготовлені на основі лавсанової плівки із нанесеним абразивним шаром. Середньої абразивності для попередього шліфування.

Диски полірувальні (сині) 40шт. 1.731 95.00 грн

Диски полірувальні - використовують для шліфування та полірування пломб із композитних матеріалів на фронтальних та жувальних зубах. Виготовлені на основі лавсанової плівки із нанесеним абразивним шаром. Грубої абразивності для зняття залишків матеріалу.