Файли машинні

e-Gold 2 Wieter (в асортименті) 6 шт 410.00 грн

e-Gold 2 Wieter - Система NiTi-інструментів з контрольованою пам'яттю. Завдяки двом Path-файлам забезпечується швидке препарування з плавними розширенням каналу. Висока гнучкість та пластичність NiTi-сплаву мінімізують ризики відламу та перфорацій.

e-Gold Wieter (в асортименті) 6 шт 410.00 грн

e-Gold Wieter - Система інструментів з контрольованою пам'яттю для підготовки викривлених каналів. Завдяки високій гнучкості та пластичності e-Gold файли можуть повторювати морфологію найскладніших каналів з мінімальним ризиком відламу та перфорацій.

e-Platinum Wieter (в асортименті) 3 шт. 410.00 грн

e-Platinum Wieter - система єдиного файлу для швидкого препарування викривлених каналів. Завдяки запатентованій скошеній S-подібній формі інструмент позбавлений ефекту "вкручування" та легко контролюється всередині каналу.

Новинка e-Rework Асорті 3 шт. (для розпломбування) RFM.06000 410.00 грн

e-Rework Wieter - система розпломбування кореневих каналів. Складається з трьох файлів, кожен з яких працює в "своїй" трентині каналу. Забезпечує ефективне видалення пломбувального матеріалу. Режим використання: 2N.cm / 350 об/хв

SC-file (в асортименті) 6 шт. 410.00 грн

SC NiTi-файли SOCO з контрольованою пам'яттю надзвичайно гнучкі та пластичні, стійкі до циклічної втоми та здатні до розкручування при навантаженнях. Контрольована пам'ять забезпечує повернення файлу до початкової форми при стерилізації або нагріванні.

CMA - файли в асортименті 6 шт 813.00 грн

CMA - файли мають властивість піддавтись пластичній деформації при надмірних навантаженнях на файл. Цим дозволяє здійснювати візуальний контроль за станом інструменту під час обробки каналу.

Colibri 25мм #25/.0% 3 шт. для фінішного очищення 410.00 грн

Colibri Wieter - інструменти для фінішного механічного очищення каналів від залишків сміття та біоплівки. Використовуються після формування каналу і його проходження файлом #25 або більшого розміру. Завдяки нульовій конусності відсутній ризик блокування.

Новинка e-Platinum L Path+Assorted 25мм 6 шт. RFM.04410 515.00 грн

Система e-Platinum L доповнена трьома файлами для підготовки килимової доріжки: #10/02vt, #13/02vt та #16/02vt. Завдяки запатентованій скошеній S-подібній формі інструмент позбавлений ефекту "вкручування" та легко контролюється всередині каналу.

e-Kids (в асортименті) 6 шт 410.00 грн

e-Kids Wieter - Система ротаційних інструментів для лікування молочних зубів. Довжина робочої частини 16 мм забезпечує зручний доступ до каналу. Сплав NiTi з контрольованою пам'яттю надає файлам високу гнучкість та стійкість до циклічної втоми.