Файли машинні

CMA - файли в асортименті 6 шт 853.00 грн

CMA - файли мають властивість піддавтись пластичній деформації при надмірних навантаженнях на файл. Цим дозволяє здійснювати візуальний контроль за станом інструменту під час обробки каналу.

Colibri 25мм #25/.0% 3 шт. для фінішного очищення 407.00 грн

Colibri Wieter - інструменти для фінішного механічного очищення каналів від залишків сміття та біоплівки. Використовуються після формування каналу і його проходження файлом #25 або більшого розміру. Завдяки нульовій конусності відсутній ризик блокування.

e-Flexi (в асортименті) 6 шт 437.00 грн

e-Flexi Wieter - система інструментів з відновлюваною пам'яттю для підготовки каналів найскладнішої форми. Висока гнучкість та пластичність e-Flexi дозволяє повторювати морфологію найскладніших каналів з мінімальним ризиком відламу та перфорацій.

e-Gold 2 Wieter (в асортименті) 6 шт 407.00 грн

e-Gold 2 Wieter - Система NiTi-інструментів з контрольованою пам'яттю. Завдяки двом Path-файлам забезпечується швидке препарування з плавними розширенням каналу. Висока гнучкість та пластичність NiTi-сплаву мінімізують ризики відламу та перфорацій.

e-Gold Wieter (в асортименті) 6 шт 407.00 грн

e-Gold Wieter - Система інструментів з контрольованою пам'яттю для підготовки викривлених каналів. Завдяки високій гнучкості та пластичності e-Gold файли можуть повторювати морфологію найскладніших каналів з мінімальним ризиком відламу та перфорацій.

e-Kids (в асортименті) 6 шт 407.00 грн

e-Kids Wieter - Система ротаційних інструментів для лікування молочних зубів. Довжина робочої частини 16 мм забезпечує зручний доступ до каналу. Сплав NiTi з контрольованою пам'яттю надає файлам високу гнучкість та стійкість до циклічної втоми.

e-Plain (в асортименті) 6 шт для усунення уступів 407.00 грн

e-Plain Wieter - Система інструментів для згладжування уступів в кореневих каналах. Загнутий кінчик при обертанні файлу дозволяє обходити уступ та згладжувати край сходинки, тим самим прокладаючи шлях регулярним інструментам.

Новинка e-Plain 25мм #10/.8% 6 шт для усунення уступів RF.08403 407.00 грн

e-Plain Wieter - Система інструментів для згладжування уступів в кореневих каналах. Загнутий кінчик при обертанні файлу дозволяє обходити уступ та згладжувати край сходинки, тим самим прокладаючи шлях регулярним інструментам.