Файли ручні

Протейпер (Protaper) 25мм 6шт. ручні сверла кореневі 982.00 грн

Протейпер (Protaper) нікель-титанові обертові інструменти, розроблені для препарування складних, а також викривлених кореневих каналів. Гнучкі, володіють високою ріжучою здатністю. Система складається із 3 формуючих та 3 фінішних файлів.

Протейпер (Protaper) 31мм 6шт. ручні сверла кореневі 1018.00 грн

Протейпер (Protaper) - нікель-титанові обертові інструменти, розроблені для препарування складних, а також викривлених кореневих каналів. Гнучкі, володіють високою ріжучою здатністю. Система складається із 3 формуючих та 3 фінішних файлів.

C+ files №08-15 25 мм 6 шт. 340.00 грн

C + Файли ідеально підходять для початкової обробки складних або кальцифікованих кореневих каналів.

Verifier (Веріфер) №20 25 мм 6 шт. для гутап. штиф. 317.00 грн

Verifier (Веріфер, Верифікатор) призначений для визначення параметрів кореневого каналу перед пломбуванням обтуратором Thermafil відповідного розміру.

К-рімер Kendo (Кендо) 25 мм в асортименті 6шт. 72.50 грн

К-рімери Kendo (Кендо) - ручні інструменти, що призначені для обертово-ріжучого проходження кореневого каналу. Символ-трикутник позначений на ручці. Більш агресивні, ніж к-файли.

К-рімер в асортименті 25 мм 6шт. 81.00 грн

К-рімери - ручні інструменти, що призначені для обертово-ріжучого проходження кореневого каналу. Символ-трикутник позначений на ручці. Більш агресивні, ніж к-файли.

К-рімер в асортименті 6шт. 105.50 грн

К-рімери - ручні інструменти, що призначені для обертово-ріжучого проходження кореневого каналу. Символ-трикутник позначений на ручці. Більш агресивні, ніж к-файли.

К-файл Kendo (Кендо) 25 мм в асортименті 6шт. 72.50 грн

К-файли Kendo - інструменти для розширення кореневого каналу. Символ-квадрат позначений на ручці. Має більшу кількість ріжучих граней,ніж к-рімер завдяки більшій кількості витків. Можна використовувати як обертальними, так і зворотньо поступальними рухами

К-файл NITIFLEX в асортименті 25 мм 6шт. 428.00 грн

К-файли NITIFLEX - ручні надзвичайно гнучкі Ni-Ti к-файли.