Гемостатичні матеріали

Hemalat 20г гемостатична рідина 2815 31.10 грн

Hemalat - гемостатична рідина застосовується в терапевтичній стоматології при капілярній кровотечі з ясен, кореневого каналу, при вітальній екстирпації пульпи, при кровотечі після зняття зубних відкладень.

Hemalat Forte 3г гемостатичний гель 2816 44.80 грн

Hemalat Forte - гемостатичний гель. Застосовується у стоматології в якості місцевого гемостатичного засобу при капілярних кровотечах з ясен, або виділення ясенної рідини, при естетичних реставраціях, а також при ретракції ясен

Hemalat Forte 20г гемостатична рідина 2817 54.10 грн

Hemalat Forte - гемостатична рідина. Застосовується у стоматології в якості місцевого гемостатичного засобу при капілярних кровотечах з ясен, або виділення ясенної рідини, при естетичних реставраціях, а також при ретракції ясен

ViscoStat (Віскостат) гель 1,2мл гемостатик №3070 246.00 грн

ViscoStat (Віскостат) - в'язкий 20% гель на основі сульфату заліза для зупинки капілярної кровотечі. Застосовується при виконанні багатьох операцій, в тому числі для пульпотомії. Найбільш показаний при установці коронок і мостів.

ViscoStat (Віскостат) прозорий гель 1,2мл гемостатик 6410 364.00 грн

ViscoStat (Віскостат) - в'язкий 25% гель на основі сульфату алюмінію для зупинки капілярної кровотечі при високоестетичних реставраціях будь-якого класу. Прозорість дозволяє одразу визначити чи зупинилась кровотеча.