Гемостатичні матеріали

Hemalat Forte 3г гемостатичний гель 2816 35.80 грн

Hemalat Forte - гемостатичний гель.Застосовується в терапевтичній стоматології при капілярній кровотечі з ясен, кореневого каналу при вітальній екстирпації пульпи.За короткий час зупиняє кровотечу.

Hemalat 20г гемостатична рідина 2815 21.60 грн

Hemalat - гемостатична рідина застосовується в терапевтичній стоматології при капілярній кровотечі з ясен, кореневого каналу, при вітальній екстирпації пульпи, при кровотечі з лунки після видалення зуба, при кровотечі після зняття зубних відкладень.

Hemalat Forte 20г гемостатична рідина 2817 40.50 грн

Hemalat Forte - гемостатична рідина.Застосовується в терапевтичній стоматології при капілярній кровотечі з ясен, кореневого каналу при вітальній екстирпації пульпи.Виготовлений на основі сульфату заліза.

Recestyptine (Рацестиптін) розчин 13мл гемостатик 740.00 грн

Recestyptine (Рацестиптін) - для зупинки кровотеч із ясен, апікальних, а також для пропитування ретракційної нитки (ретракція ясен).

Алюмогель 5мл гемостатичний гель 61.30 грн

Алюмогель застосовується як гемостатичний засіб при капілярній кровотечі із ясен, для ретракції ясен при знятті відбитків і лікуванні пришийкового карієсу, а також для обробки кореневих каналів при апікальній кровотечі.

Алюмогель форте 5мл гемостатичний гель 62.60 грн

Алюмогель форте - застосовується як гемостатичний засіб при капілярній кровотечі із ясен, для ретракції ясен при знятті відбитків і лікуванні пришийкового карієсу. Солі заліза швидше і ефективніше зупиняють кровотечу.

ViscoStat (Віскостат) гель 1,2мл гемостатик №3070 153.00 грн

ViscoStat (Віскостат) - в'язкий 20% гель на основі сульфату заліза, для зупинки капілярної кровотечі.

ViscoStat (Віскостат) прозорий гель 1,2мл гемостатик 6410 228.00 грн

ViscoStat (Віскостат) - в'язкий 25% гель на основі сульфату алюмінію для зупинки капілярної кровотечі. Прозорість дозволяє одразу визначити чи зупинилась кровотеча.

Ендожі №4 15мл гемостатична рідина 41.90 грн

Ендожі №4 гемостатична рідина, для кореневих каналів, на основі хлористого алюмінію. Вноситься в пульпову камеру за допомогою ватного шарика, або турунди, майже одразу зупиняє кровотечу.