Гемостатичні матеріали

Hemalat 20г гемостатична рідина 2815 21.60 грн

Hemalat - гемостатична рідина застосовується в терапевтичній стоматології при капілярній кровотечі з ясен, кореневого каналу, при вітальній екстирпації пульпи, при кровотечі з лунки після видалення зуба, при кровотечі після зняття зубних відкладень.

Hemalat Forte 3г гемостатичний гель 2816 35.80 грн

Hemalat Forte - гемостатичний гель.Застосовується в терапевтичній стоматології при капілярній кровотечі з ясен, кореневого каналу при вітальній екстирпації пульпи.За короткий час зупиняє кровотечу.

Hemalat Forte 20г гемостатична рідина 2817 40.50 грн

Hemalat Forte - гемостатична рідина.Застосовується в терапевтичній стоматології при капілярній кровотечі з ясен, кореневого каналу при вітальній екстирпації пульпи.Виготовлений на основі сульфату заліза.

Алюмогель 5мл гемостатичний гель 58.50 грн

Алюмогель застосовується як гемостатичний засіб при капілярній кровотечі із ясен, для ретракції ясен при знятті відбитків і лікуванні пришийкового карієсу, а також для обробки кореневих каналів при апікальній кровотечі.

Алюмогель форте 5мл гемостатичний гель 61.90 грн

Алюмогель форте - застосовується як гемостатичний засіб при капілярній кровотечі із ясен, для ретракції ясен при знятті відбитків і лікуванні пришийкового карієсу. Солі заліза швидше і ефективніше зупиняють кровотечу.

ViscoStat (Віскостат) гель 1,2мл гемостатик №3070 155.00 грн

ViscoStat (Віскостат) - в'язкий 20% гель на основі сульфату заліза для зупинки капілярної кровотечі. Застосовується при виконанні багатьох операцій, в тому числі для пульпотомії. Найбільш показаний при установці коронок і мостів.

ViscoStat (Віскостат) прозорий гель 1,2мл гемостатик 6410 233.00 грн

ViscoStat (Віскостат) - в'язкий 25% гель на основі сульфату алюмінію для зупинки капілярної кровотечі при високоестетичних реставраціях будь-якого класу. Прозорість дозволяє одразу визначити чи зупинилась кровотеча.

Ендожі №4 15мл гемостатична рідина 40.50 грн

Ендожі №4 гемостатична рідина, для кореневих каналів, на основі хлористого алюмінію. Вноситься в пульпову камеру за допомогою ватного шарика, або турунди, майже одразу зупиняє кровотечу.

Капрамін 30мл гемостатична рідина 49.80 грн

Капрамін застосовується як гемостатичний засіб після видалення зубів, при капілярній кровотечі з ясен.Володіє бактерицидним ефектом.