Гіпси

Новинка Гіпс 2 класу Pro-Basis (Про-Бейсіс) 25 кг білий 620.00 грн

Про-Бейсіс 2 (Pro-Basis) - гіпс для основи робочих моделей. Також використовується для молделювання і артикуляції. Тип 2 по ISO 6873.

Гіпс 2 класу Universal (Універсал) білий 25 кг 619.00 грн

Гіпс Universal (Універсал) 2 клас - для відливання навчальних моделей, цоколів.

Гіпс 3 класу 2 кг 58.00 грн

Гіпс 3-го класу. Застосовується в ортопедичній стоматології для виготовлення діагностичних і робочих моделей в технології знімного зубного протезування, гіпсування воскових базисів в кювету, а також гіпсування моделей в оклюдаторі.

Гіпс 4 класу Ескалібур зелений 5кг 632.00 грн

Супергіпс для високоточних робіт. Високий ступінь щільності дозволяє добре обробити матеріал, а стійкість до стирання і пошкоджень є необхідними якостями для виготовлення коронок, мостів і часткових протезів.

Гіпс 4 класу Excalibur (Ескалібур) золотисто-коричневий 5кг 662.00 грн

Excalibur (Ескалібур) - природній супергіпс 4-го класу для високоточних робіт. Використовується для виготовлення робочих моделей в знімному, незнімному та імплантологічному протезуванні. Чудово обробляється та одночасно є стійким до стирань та пошкоджень.

Fujirock EP (Фуджірок ЕР) 5кг Гіпс 4 класу 1550.00 грн

Fujirock EP (Фуджірок ЕР) - супергіпс 4 класу - для всіх видів ортопедичних робіт, не утворює тріщин при обробці. Відмінні фізичні характеристики, низький коефіцієнт розширення, точне відтворення всіх деталей.

Гіпс 4 класу Convertin Hart (Конвертін Харт) 1кг 140.00 грн

Convertin Hart (Конвертін Харт) - супергіпс для відливання моделей, що використовують в процесі виготовлення коронок, мостовидних протезів. Низька усадка, висока точність.