Лікувальні

Calcisole-С 1г 42% паста гідроксиду кальцію 2112 48.80 грн

Calcisol-С - паста регенеруюча. Застосовується для тимчасового пломбування кореневих каналів зуба в тому випадку, коли розвиток кореневої частини зуба не завершено, лікування при перфораціях і тріщинах, непрямого покриття пульпи при глибокому карієсі.

Arde Dent (Арде Дент) 2мл 45% паста гідроксиду кальцію 422.00 грн

Arde Dent (Арде Дент) - рентгеноконтрастна паста хімічного твердіння з гідроксидом кальцію на водяній основі для прямого та непрямого покриття пульпи, а також для тимчасового пломбування кореневих каналів. Має бактерицидну дію та руйнує некротичні тканини

Calasept (Каласепт) 1,5мл паста гідроксиду кальцію 184.00 грн

Calasept (Каласепт) - лікувальна паста для тимчасового пломбування кореневих каналів. Стимулює утворення твердих тканин в корені. Володіє сильним бактерицидним ефектом, тому можна застосовувати для лікування глибокого карієсу.

UltraCal XS (Ультракал XS) 1,2мл паста гідроксиду кальцію 253.00 грн

UltraCal XS (Ультракал XS) - паста на основі 35% гідроксиду кальцію у вигляді водяного розчину для тимчасового пломбування кореневих каналів. Сприяє формуванню вторинного дентину, легко видаляється.

Апексдент без йодоформу 2г паста гідроксиду кальцію 99.00 грн

Апексдент без йодоформу застосовується для апексифікації зубів з незавершеним ростом кореня і з широким апікальним отвором, а також при лікуванні всіх форм хронічних періодонтитів та будь-яких перфорацій кореня постійних зубів з сформованими коренями.

Йодоформ порошок 10г 70.00 грн

Йодоформ порошок - застосовується в терапевтичній стоматології (особливо у дитячій) як компонент для паст та суспензій для лікування зубів. В результаті контакту із тканинами виділяється йод, який володіє бактерицидним ефектом.

Йодоформ порошок 10г 73.50 грн

Йодоформ порошок - застосовується в терапевтичній стоматології для лікування кореневих каналів зубів, володіє сильним бактерицидним ефектом.

Metapex (Метапекс) з йодоформом 2,2г паста гідроксиду кальцію 374.00 грн

Metapex (Метапекс) - матеріал з гідроксидом кальцію та йодоформом для пломбування кореневих каналів. Готова паста в зручному для застосування шприці. Володіє сильною бактерицидною дією і одним з кращих показників рентгеноконтрастності.

Пульпевіт №2 15мл антисептик каналів 92.50 грн

Пульпевіт №2 застосовується для знеболення при пульпітах і періодонтитах, для антисептичної обробки каналів при ускладненому пульпіті, резекції верхівкової частини кореня.