Лікувальні

Arde Dent (Арде Дент) 2мл 45% паста гідроксиду кальцію 542.00 грн

Arde Dent (Арде Дент) - рентгеноконтрастна паста хімічного твердіння з гідроксидом кальцію на водяній основі для прямого та непрямого покриття пульпи, а також для тимчасового пломбування кореневих каналів. Має бактерицидну дію та руйнує некротичні тканини

Calcisole-С 1г 42% паста гідроксиду кальцію 2112 68.50 грн

Calcisol-С - паста гідроксидкальцієва регенеруюча. Призначена для застосування у стоматології для тимчасового пломбування кореневих каналів зуба у тому випадку, якщо розвиток кореневої частини зуба не завершено, лікування при перфораціях та тріщинах.

Calasept (Каласепт) 1,5мл паста гідроксиду кальцію 287.00 грн

Calasept (Каласепт) - лікувальна паста для тимчасового пломбування кореневих каналів. Стимулює утворення твердих тканин в корені. Володіє сильним бактерицидним ефектом, тому можна застосовувати для лікування глибокого карієсу.

UltraCal XS (Ультракал XS) 1,2мл паста гідроксиду кальцію 398.00 грн

UltraCal XS (Ультракал XS) - паста на основі 35% гідроксиду кальцію у вигляді водяного розчину для тимчасового пломбування кореневих каналів. Сприяє формуванню вторинного дентину, легко видаляється.

Йодотемп 100 порошок 10г 202.00 грн

Йодоформ порошок - застосовується в терапевтичній стоматології (особливо у дитячій) як компонент для паст та суспензій для лікування зубів. В результаті контакту із тканинами виділяється йод, який володіє бактерицидним ефектом.

Metapex (Метапекс) з йодоформом 2,2г паста гідроксиду кальцію 554.00 грн

Metapex (Метапекс) - матеріал з гідроксидом кальцію та йодоформом для пломбування кореневих каналів. Готова паста в зручному для застосування шприці. Володіє сильною бактерицидною дією і одним з кращих показників рентгеноконтрастності.