Лікувальні

Arde Dent (Арде Дент) 2мл 45% паста гідроксиду кальцію 414.00 грн

Arde Dent (Арде Дент) - рентгеноконтрастна паста на водяній основі для прямого та непрямого покриття пульпи хімічного затвердіння. Також використовується для тимчасового пломбування кореневих каналів, створює бактерицидну дію та руйнує некротичні тканини.

Calcisole-С 1г 42% паста гідроксиду кальцію 2112 48.80 грн

Calcisol-С - паста регенеруюча. Застосовується для тимчасового пломбування кореневих каналів зуба в тому випадку, коли розвиток кореневої частини зуба не завершено, лікування при перфораціях і тріщинах, непрямого покриття пульпи при глибокому карієсі.

Calasept (Каласепт) 1,5мл паста гідроксиду кальцію 229.00 грн

Calasept (Каласепт) - лікувальна паста для тимчасового пломбування кореневих каналів. Стимулює утворення дентинних містків, твердих тканин в корені, володіє сильним бактерицидним ефектом.

UltraCal XS (Ультракал XS) 1,2мл паста гідроксиду кальцію 236.00 грн

UltraCal XS (Ультракал XS) - паста на основі 35% гідроксиду кальцію у вигляді водяного розчину, для тимчасового пломбування кореневих каналів. Сприяє формуванню вторинного дентину, легко видаляється.

Апексдент без йодоформу 2г паста гідроксиду кальцію 110.50 грн

Апексдент без йодоформу застосовується для апексифікації зубів з незавершеним ростом кореня і з широким апікальним отвором, а також при лікуванні всіх форм хронічних періодонтитів, постійних зубів з сформованими коренями.

Йодоформ порошок 10г 68.50 грн

Йодоформ порошок - застосовується в терапевтичній стоматології (особливо у дитячій) як компонент для паст та суспензій для лікування зубів. В результаті контакту із тканинами виділяється йод, який володіє бактерицидним ефектом.

Йодоформ порошок 10г 84.50 грн

Йодоформ порошок - застосовується в терапевтичній стоматології для лікування кореневих каналів зубів, володіє сильним бактерицидним ефектом.

Metapex (Метапекс) з йодоформом 2,2г паста гідроксиду кальцію 378.00 грн

Metapex (Метапекс) - матеріал з гідроксидом кальцію та йодоформом для пломбвуання кореневих каналів. Володіє сильною бактерицидною дією.

Про-Рут МТА 0,5г для закриття перфорацій 1001.00 грн

Про-Рут - матеріал для відновлення кореневих каналів. Використовується для прямого накриття пульпи, пломбування несформованих верхівок, ретроградного пломбування кореневих каналів, закриття перфорацій.