Лікувальні

Arde Dent (Арде Дент) 2мл 45% паста гідроксиду кальцію 421.00 грн

Arde Dent (Арде Дент) - рентгеноконтрастна паста на водяній основі для прямого та непрямого покриття пульпи хімічного затвердіння. Також використовується для тимчасового пломбування кореневих каналів, створює бактерицидну дію та руйнує некротичні тканини.

Calcisole-С 1г 42% паста гідроксиду кальцію 2112 48.80 грн

Calcisol-С - паста регенеруюча. Застосовується для тимчасового пломбування кореневих каналів зуба в тому випадку, коли розвиток кореневої частини зуба не завершено, лікування при перфораціях і тріщинах, непрямого покриття пульпи при глибокому карієсі.

Camphenol (Камфенол) 15мл дезінфекція каналів 88.50 грн

Camphenol (Камфенол) - розчин камфорного парахлорфенолу, який застосовується з метою дезінфекції та лікування заражених кореневих каналів і периапікальних інефкцій. Вирізняється тривалим часом активної дії.

Calasept (Каласепт) 1,5мл паста гідроксиду кальцію 233.00 грн

Calasept (Каласепт) - лікувальна паста для тимчасового пломбування кореневих каналів. Стимулює утворення дентинних містків, твердих тканин в корені, володіє сильним бактерицидним ефектом.

Formacresol (Формакрезол) 15мл дезінфекція каналів 103.50 грн

Formacresol (Формакрезол) - розчин трикрезол-формаліну застосовують з метою лікування інфікованих кореневих каналів і девіталізації пульпи. Вирізняється чудовими антибактеріальними властивостями.

UltraCal XS (Ультракал XS) 1,2мл паста гідроксиду кальцію 227.00 грн

UltraCal XS (Ультракал XS) - паста на основі 35% гідроксиду кальцію у вигляді водяного розчину, для тимчасового пломбування кореневих каналів. Сприяє формуванню вторинного дентину, легко видаляється.

Апексдент без йодоформу 2г паста гідроксиду кальцію 113.00 грн

Апексдент без йодоформу застосовується для апексифікації зубів з незавершеним ростом кореня і з широким апікальним отвором, а також при лікуванні всіх форм хронічних періодонтитів, постійних зубів з сформованими коренями.

Йодоформ порошок 10г 68.50 грн

Йодоформ порошок - застосовується в терапевтичній стоматології (особливо у дитячій) як компонент для паст та суспензій для лікування зубів. В результаті контакту із тканинами виділяється йод, який володіє бактерицидним ефектом.

Йодоформ порошок 10г 86.50 грн

Йодоформ порошок - застосовується в терапевтичній стоматології для лікування кореневих каналів зубів, володіє сильним бактерицидним ефектом.