Лікувальні

Calcisole-С 1г 42% паста гідроксиду кальцію 2112 48.80 грн

Calcisol-С - паста регенеруюча. Застосовується для тимчасового пломбування кореневих каналів зуба в тому випадку, коли розвиток кореневої частини зуба не завершено, лікування при перфораціях і тріщинах, непрямого покриття пульпи при глибокому карієсі.

Arde Dent (Арде Дент) 2мл 45% паста гідроксиду кальцію 422.00 грн

Arde Dent (Арде Дент) - рентгеноконтрастна паста на водяній основі для прямого та непрямого покриття пульпи хімічного затвердіння. Також використовується для тимчасового пломбування кореневих каналів, створює бактерицидну дію та руйнує некротичні тканини.

Calasept (Каласепт) 1,5мл паста гідроксиду кальцію 233.00 грн

Calasept (Каласепт) - лікувальна паста для тимчасового пломбування кореневих каналів. Стимулює утворення дентинних містків, твердих тканин в корені, володіє сильним бактерицидним ефектом.

UltraCal XS (Ультракал XS) 1,2мл паста гідроксиду кальцію 256.00 грн

UltraCal XS (Ультракал XS) - паста на основі 35% гідроксиду кальцію у вигляді водяного розчину, для тимчасового пломбування кореневих каналів. Сприяє формуванню вторинного дентину, легко видаляється.

Апексдент без йодоформу 2г паста гідроксиду кальцію 110.50 грн

Апексдент без йодоформу застосовується для апексифікації зубів з незавершеним ростом кореня і з широким апікальним отвором, а також при лікуванні всіх форм хронічних періодонтитів, постійних зубів з сформованими коренями.

Йодоформ порошок 10г 84.50 грн

Йодоформ порошок - застосовується в терапевтичній стоматології для лікування кореневих каналів зубів, володіє сильним бактерицидним ефектом.

Йодоформ порошок 10г 76.00 грн

Йодоформ порошок - застосовується в терапевтичній стоматології (особливо у дитячій) як компонент для паст та суспензій для лікування зубів. В результаті контакту із тканинами виділяється йод, який володіє бактерицидним ефектом.

Metapex (Метапекс) з йодоформом 2,2г паста гідроксиду кальцію 407.00 грн

Metapex (Метапекс) - матеріал з гідроксидом кальцію та йодоформом для пломбвуання кореневих каналів. Володіє сильною бактерицидною дією.

Про-Рут МТА 0,5г для закриття перфорацій 1020.00 грн

Про-Рут - матеріал для відновлення кореневих каналів. Використовується для прямого накриття пульпи, пломбування несформованих верхівок, ретроградного пломбування кореневих каналів, закриття перфорацій.