Матеріали для прокладок

Calcisole 4г гідроксид кальцію підкладка 2111 29.20 грн

Calcisole - застосовується в терапевтичній стоматології в якості підкладки при лікуванні глибокого карієсу, для закриття пульпи від бактеріальних, хімічних, термічних і механічних впливів, а також для регенерації травмованої або запаленої пульпи.

Arde Dent (Арде Дент) 2мл 45% паста гідроксиду кальцію 422.00 грн

Arde Dent (Арде Дент) - рентгеноконтрастна паста на водяній основі для прямого та непрямого покриття пульпи хімічного затвердіння. Також використовується для тимчасового пломбування кореневих каналів, створює бактерицидну дію та руйнує некротичні тканини.

Arde Dent LC (Арде Дент LC) гідроксид кальцію 2мл світлотвердіюча підкладка 476.00 грн

Arde Dent LC (Арде Дент LC) - рентгеноконтрастний світлотвердіючий матеріал для непрямого покриття пульпи і підкладок під композитні пломби. Містить кальцій.

Arde Line LC (Арде Лайн LC) 2мл світлотвердіюча підкладка 449.00 грн

Arde Line LC (Арде Лайн LC) - склоіономерний, світлотвердіючий, рентгеноконтрастний, текучий прокладочний матеріал. Хороша адгезія до дентину. Може наноситися прямо в порожнину і використовуватися із всіма типами пломбувальних матреіалів.

D-Liner (Д-Лайнер) склоіономер 2г підкладка 146.50 грн

D-Liner (Д-Лайнер) - текучий фотополімерний композит, використовують в якості підкладки під постійні пломби.

Jen-Line LCF (Джен-Лайн ЕлСіЕф) 3г світлотвердіюча підкладка 197.00 грн

Jen-Line LCF (Джен-Лайн ЕлСіЕф) - світлотвердіюча біосумісна однокомпонентна підкладка, що виділяє фтор та містить гідрооксид кальцію.

Ionosit (Іоносіт) склоіономер 0,33г підкладка 81.00 грн

Ionosit (Іоносіт) - фотополімерний однокомпонентний компомерний матеріал для підкладок, який компенсує усадку полімеризації композитів на 1-2%. Виділяє фтор.

Ionosit (Іоносіт) склоіономер 1,5г підкладка 320.00 грн

Ionosit (Іоносіт) - фотополімерний однокомпонентний компомерний матеріал для підкладок, який компенсує усадку полімеризації композитів на 1-2%. Виділяє фтор.

Кальцевіт паста 7г лікувальна підкладка 53.40 грн

Кальцевіт паста застосовується в якості лікувальної підкладки при лікуванні глибокого карієсу під постійні пломби з будь-яких пломбувальних матеріалів, для відновлення пульпи зуба.