Матеріали для прокладок

Arde Dent (Арде Дент) 2мл 45% паста гідроксиду кальцію 453.00 грн

Arde Dent (Арде Дент) - рентгеноконтрастна паста хімічного твердіння з гідроксидом кальцію на водяній основі для прямого та непрямого покриття пульпи, а також для тимчасового пломбування кореневих каналів. Має бактерицидну дію та руйнує некротичні тканини

Arde Dent LC (Арде Дент LC) гідроксид кальцію 2мл світлотвердіюча підкладка 510.00 грн

Arde Dent LC (Арде Дент LC) - рентгеноконтрастний світлотвердіючий матеріал з гідроксидом кальцію для непрямого покриття пульпи. Також застосовується як підкладка під будь-які пломбувальні матеріали.

Calcisole 4г гідроксид кальцію підкладка 2111 29.20 грн

Calcisole - застосовується в терапевтичній стоматології в якості підкладки при лікуванні глибокого карієсу, для закриття пульпи від бактеріальних, хімічних, термічних і механічних впливів, а також для регенерації травмованої або запаленої пульпи.

Jen-Line LCF (Джен-Лайн ЕлСіЕф) 3г світлотвердіюча підкладка 199.00 грн

Jen-Line LCF (Джен-Лайн ЕлСіЕф) - світлотвердіюча біосумісна однокомпонентна підкладка, що виділяє фтор та містить гідрооксид кальцію.

Кальцевіт паста 7г лікувальна підкладка 46.80 грн

Кальцевіт паста застосовується в якості лікувальної підкладки при лікуванні глибокого карієсу під постійні пломби з будь-яких пломбувальних матеріалів, для відновлення пульпи зуба.

Кальцесил 5г+3г лікувальна підкладка 153.00 грн

Кальцесил - матеріал застосовується в якості лікувальної підкладки для вистилання глибоких порожнин під різні види постійних пломб.Містить гідроксид кальцію, ренгеноконтрасний,

Ionosit (Іоносіт) склоіономер 0,33г підкладка 91.00 грн

Ionosit (Іоносіт) - фотополімерний рентгеноконтрасний однокомпонентний компомерний матеріал для підкладок, який компенсує усадку полімеризації композитів на 1-2%. Виділяє фтор. Володіє бактерицидним ефектом завдяки вмісту цинку.

Ionosit (Іоносіт) склоіономер 1,5г підкладка 352.00 грн

Ionosit (Іоносіт) - фотополімерний рентгеноконтрасний однокомпонентний компомерний матеріал для підкладок, який компенсує усадку полімеризації композитів на 1-2%. Виділяє фтор. Володіє бактерицидним ефектом завдяки вмісту цинку.

Caryosan (Каріосан) оксид цинку з евгенолом 30г+30г+25мл 407.00 грн

Caryosan (Каріосан) - застосовується для виготовлення прокладок при глибокому карієсі, тимчасових реставрацій та пломбуванні кореневих каналів з використанням гутаперчевих штифтів. Забезпечує хорошу герметизацію порожнини та не подразнює тканини.