Обладнання

Апекслокатор Endo Expert (Ендо-Експерт) + EXPRESS функція 5960.00 грн

Endo Expert (Ендо-Експерт) - багаточастотний апекслокатор для роботи у вологому середовищі. EXPRESS функція активує прискорений режим роботи приладу, який збільшує швидкість відображення результатів вимірювань,таким чином зменшуючи ризик вийти за верхівку

Апекслокатор Ендо-Ест 5Ф (ЭндоЭст 5F) 5-ти функційний 11689.99 грн

ЭндоЭст 5F об'єднує 5 функцій в одному апараті: апекслокатор, EOD - визначення клінічного стану пульпи зуба, депофорез, анодна стерилізація, електрофорез.

Апекслокатор Ендо-Ест-3Д 3-функційний 9759.99 грн

Ендо-Ест-3Д - 3 функції в 1 апараті: апекслокатор з можливістю формування апікального упору ("віртуальний апекс"), EOD - визначення клінічного стану пульпи зуба, дентометр -визначення товщини надпульпарного дентину у вітальних зубах.

Апекслокатор Ендо-Ест-Апекс-02 8080.00 грн

Ендо-Ест-Апекс-02 - багаточастотний принцип локалізації апексу, гарантована точність в будь-якому середовищі, автоматичне включення при введені робочого файлу в канал зуба, індикація рівня вологості каналу, формування апікального упору.

Апекслокатор Нано-Ест 5730.00 грн

Нано-Ест - професійний мініатюрний апекслокатор 6-го покоління. Малі габарити та вага, гарантована точність і стабільність вимірювання в будь-якому середовищі, можливість прикріпити апарат на на нагрудник пацієнта, графічна, кольорова та звукова індикація

Апекслокатор C-Root I (III) 3800.00 грн

C-Root I (III) - апекслокатор з можливістю вимірювань як у сухому так і вологому середовищах з точністю до 0,1мм. Особливості: - Великий кольоровий дисплей - Функція віртуального апексу - Звукова сигналізація - Функція автовідключення

Новинка Апекслокатор C-ROOT i+ (сенсорний кольоровий дисплей) 10449.99 грн

Високоточний мультичастотний апекслокатор C-ROOT i+ з кольоровим сенсорним дисплеєм та сучасним дизайном. Функція автоматичного калібрування забезпечує достовірність вимірювань, а сенсорні налаштування додають комфорт та зручність в роботі.

Гачок загубний до апекслокатора 1шт. CX265-17 124.00 грн

Гачок Lip clip (Ліп кліп) загубний - пасивний електрод для проведення процедур апекслокації. Закріплюється на губі пацієнта.

Новинка Електроніж для гутаперчі C-BLADE 1074.00 грн

Безпровідний електроніж призначений для зручного та безпечного обрізання гутаперчі в порожнині рота. В комплект входять 4 насадки різної форми, що автоклавуються. Нагрівання відбувається лише в момент натискання на кнопку. Робоча температура - 160 град.