Обладнання

Апекслокатор Ендо-Ест 5Ф (ЭндоЭст 5F) 5-ти функційний 10150.00 грн

ЭндоЭст 5F - 5-функційний ендоднтичний апарат. Він може працювати в режимі апекслокатора, EOD - визначення клінічного стану пульпи зуба, апарату депофорезу, здійснювати анодну стерилізацію та проводити електрофорез.

Апекслокатор Ендо-Ест-3Д 3-функційний 8470.00 грн

Ендо-Ест-3Д - 3 функції в 1 апараті: апекслокатор з можливістю формування апікального упору ("віртуальний апекс"), EOD - визначення клінічного стану пульпи зуба, дентометр -визначення товщини надпульпарного дентину у вітальних зубах.

Апекслокатор Ендо-Ест-Апекс-02 7010.00 грн

Ендо-Ест-Апекс-02 - багаточастотний принцип локалізації апексу, гарантована точність в будь-якому середовищі, автоматичне включення при введені робочого файлу в канал зуба, індикація рівня вологості каналу, формування апікального упору.

Апекслокатор Нано-Ест 4980.00 грн

Нано-Ест - професійний мініатюрний апекслокатор 6-го покоління. Малі габарити та вага, гарантована точність і стабільність вимірювання в будь-якому середовищі, можливість прикріпити апарат на на нагрудник пацієнта, графічна, кольорова та звукова індикація

Новинка Апекслокатор Wpex III 4760.00 грн

Wpex III - Компактний багаточастотний апекслокатор для точного визначення наближення до апексу як в сухому, так і вологому середовищі. - Великий кольоровий дисплей - Звукова сигналізація - Вбудований акумулятор з заряджанням через порт microUSB

Гачок загубний до апекслокатора 1шт. CX265-17 148.00 грн

Гачок Lip clip (Ліп кліп) загубний - пасивний електрод для проведення процедур апекслокації. Закріплюється на губі пацієнта.

Новинка Електроніж для гутаперчі C-BLADE 1583.00 грн

Безпровідний електроніж призначений для зручного та безпечного обрізання гутаперчі в порожнині рота. В комплект входять 4 насадки різної форми, що автоклавуються. Нагрівання відбувається лише в момент натискання на кнопку. Робоча температура - 160 град.

Інжектор гутаперчі C-Fill b Pack безпровідний для обтурації каналів 21600.00 грн

C-Fill b - Бездротовий інжектор для тривимірної обтурації кореневих каналів розігрітою гутаперчою. Конструкція приладу забезпечує комфортну роботу та точний контроль потоку. Потужний акумулятор дозволяє використовувати прилад тривалий час без підзарядки.

Новинка Ендомотор C-SMART-1 PRO з LED та апекслокатором 23499.99 грн

C-SMART-1 PRO - ендодонтичний мотор з апекслокатором та LED освітленням. Бібліотека програм містить реципрокні режими Wave One та Reciproc, а також програми для більшості популярних систем, зокрема для SC-File та SC-Pro. 0,6-4,0 N.cm 150-650 об/хв