Пасти полірувальні

Clean Polish (Клін Поліш) cеред. зерн. 45г паста полірувальна 277.00 грн

Clean Polish (Клін Поліш) - паста для чищення та полірування зубів, а також для попереднього полірування пломб із золота, амальгами і композитів.

Clinpro (КлінПро) 2г паста полірувальна 126xx 13.90 грн

Clinpro (КлінПро) - паста, яка містить пемзу і доступна у трьох видах зернистості: сердня, груба (м'ятний смак) і дрібна (вишневий смак). Спеціальний рецепт для зменшення розбризкування пасти. Виділяє фтор, що сприяє реміналізації трердих тканин зуба.

Proclean Z (Проклін Зет) із цирконом 2х8г паста полірувальна 0312 48.80 грн

Proclean Z (Проклін Зет) - паста полірувальна із цирконом для ефективного очищення і поліровки зуба, видалення зубних відкладень, каменю. А також дозволяє знімати наліт від куріння з мінімальними пошкодженнями емалі.

ProfiGuard (Профі Гард) Coarse 95г паста полірувальна 480 320.00 грн

ProfiGuard (Профі Гард) - ефективна паста для зняття зубного нальоту, а також нальоту від куріння.

ProfiPolish (Профі Поліш) Fine 95г паста полірувальна 481 320.00 грн

ProfiPolish (Профі Поліш) - фінішна паста для полірування. Дозволяє довести до дзеркального блиску всі види пломб із композитів.

Super Polish (Супер Поліш) мала зерн. 45г паста полірувальна 274.00 грн

Super Polish (Супер Поліш) - паста для полірування до дзеркального блиску. Надає золотим пломбам, пломбам з композитів і амальгами надзвичайний блиск.

Detartrine (Детартрін) 45г паста полірувальна 635.00 грн

Detartrine (Детартрін) - рожева полірувальна паста із приємним запахом, для полірування зубів, стоматологічних реставрацій, а також видалення зубного каменю та нальоту.

Полідент №1 5мл Паста полірувальна 59.10 грн

Полідент №1 паста для пом'якшення і видалення зубного каменю без пошкодження емалі.Рекомендується для лікування зміни кольору твердих тканин зуба в людей які курять.

Полідент №2 5мл Паста полірувальна 59.80 грн

Полідент №2 паста для видалення мякого нальоту, і обробки емалі перед реставрацією зубів, герметизацією фісур, відбілюванням зубів, а також для профілактики карієсу методом зняття зубних відкладень.