Пасти полірувальні

Clinpro (КлінПро) 2г паста полірувальна 126xx 14.90 грн

Clinpro (КлінПро) - паста, яка містить пемзу і доступна у трьох видах зернистості: середня, груба (м'ятний смак) і дрібна (вишневий смак). Виділяє фтор, що сприяє реміналізації твердих тканин зуба.

Clean Polish (Клін Поліш) cеред. зерн. 45г паста полірувальна 236.00 грн

Clean Polish (Клін Поліш) - паста для швидкої, легкої і ефективної чистки і полірування природних зубів, а також всіх видів незнімних конструкцій та реставрацій у порожнині рота. Не містить фтору.

Proclean Z (Проклін Зет) із цирконом 2х8г паста полірувальна 0312 48.80 грн

Proclean Z (Проклін Зет) - паста полірувальна із цирконом для ефективного очищення і поліровки зуба, видалення зубних відкладень, каменю. А також дозволяє знімати наліт від куріння з мінімальними пошкодженнями емалі.

ProfiGuard (Профі Гард) Coarse 95г паста полірувальна 480 270.00 грн

ProfiGuard (Профі Гард) - ефективна паста для зняття зубного нальоту, а також нальоту від куріння.

ProfiPolish (Профі Поліш) Fine 95г паста полірувальна 481 270.00 грн

ProfiPolish (Профі Поліш) - фінішна паста для полірування. Дозволяє довести до дзеркального блиску всі види пломб із композитів.

Super Polish (Супер Поліш) мала зерн. 45г паста полірувальна 236.00 грн

Super Polish (Супер Поліш) паста для швидкої, легкої і ефективної чистки і полірування природних зубів, а також всіх видів незнімних конструкцій та реставрацій у порожнині рота. Не містить фтору. Дрібнодисперсна.

Detartrine (Детартрін) 45г паста полірувальна 554.00 грн

Detartrine (Детартрін) - абразивна паста для професійної гігієни порожнини рота. Не містить фтору. Для видалення зубного нальоту, пігментацій, «нальоту курця», для полірування поверхні зубів і реставрацій на завершальному етапі професійної чистки.

Полідент №1 5мл Паста полірувальна 51.90 грн

Полідент №1 паста для пом'якшення і видалення зубного каменю без пошкодження емалі.Рекомендується для лікування зміни кольору твердих тканин зуба в людей які курять.

Полідент №2 5мл Паста полірувальна 52.60 грн

Полідент №2 паста для видалення мякого нальоту, і обробки емалі перед реставрацією зубів, герметизацією фісур, відбілюванням зубів, а також для профілактики карієсу методом зняття зубних відкладень.