Пасти полірувальні

Clinpro (КлінПро) 2г паста полірувальна 126xx 15.40 грн

Clinpro (КлінПро) - паста, яка містить пемзу і доступна у трьох видах зернистості: середня, груба (м'ятний смак) і дрібна (вишневий смак). Виділяє фтор, що сприяє реміналізації твердих тканин зуба.

Clean Polish (Клін Поліш) cеред. зерн. 45г паста полірувальна 256.00 грн

Clean Polish (Клін Поліш) - паста для швидкої, легкої і ефективної чистки і полірування природних зубів, а також всіх видів незнімних конструкцій та реставрацій у порожнині рота. Не містить фтору.

Proclean Z (Проклін Зет) із цирконом 2х8г паста полірувальна 0312 48.80 грн

Proclean Z (Проклін Зет) - паста полірувальна із цирконом для ефективного очищення і поліровки зуба, видалення зубних відкладень, каменю. А також дозволяє знімати наліт від куріння з мінімальними пошкодженнями емалі.

Super Polish (Супер Поліш) мала зерн. 45г паста полірувальна 248.00 грн

Super Polish (Супер Поліш) паста для швидкої, легкої і ефективної чистки і полірування природних зубів, а також всіх видів незнімних конструкцій та реставрацій у порожнині рота. Не містить фтору. Дрібнодисперсна.

ProfiGuard (Профі Гард) Coarse 95г паста полірувальна 480 278.00 грн

ProfiGuard (Профі Гард) - ефективна паста для зняття зубного нальоту, а також нальоту від куріння.

ProfiPolish (Профі Поліш) Fine 95г паста полірувальна 481 278.00 грн

ProfiPolish (Профі Поліш) - фінішна паста для полірування. Дозволяє довести до дзеркального блиску всі види пломб із композитів.

Detartrine (Детартрін) 45г паста полірувальна 621.00 грн

Detartrine (Детартрін) - абразивна паста для професійної гігієни порожнини рота. Не містить фтору. Для видалення зубного нальоту, пігментацій, «нальоту курця», для полірування поверхні зубів і реставрацій на завершальному етапі професійної чистки.

Полідент №1 5мл Паста полірувальна 55.80 грн

Полідент №1 паста для пом'якшення і видалення зубного каменю без пошкодження емалі.Рекомендується для лікування зміни кольору твердих тканин зуба в людей які курять.

Полідент №2 5мл Паста полірувальна 56.60 грн

Полідент №2 паста для видалення мякого нальоту, і обробки емалі перед реставрацією зубів, герметизацією фісур, відбілюванням зубів, а також для профілактики карієсу методом зняття зубних відкладень.