Пасти полірувальні

Clean Polish (Клін Поліш) cеред. зерн. 45г паста полірувальна 533.00 грн

Clean Polish (Клін Поліш) - паста для швидкої, легкої і ефективної чистки і полірування природних зубів, а також всіх видів незнімних конструкцій та реставрацій у порожнині рота. Не містить фтору.

Proclean Z (Проклін Зет) із цирконом 2х8г паста полірувальна 0312 48.80 грн

Proclean Z - полірувальна паста на основі силікату цирконію з розміром частинок 3-5 мкм для ефективного очищення і поліровки зуба, видалення зубних відкладень, каменів, нальоту курця з мінімальними пошкодженнями емалі. Містить ароматизатор - ментол.

ProfiGuard (Профі Гард) Coarse 95г паста полірувальна 480 467.00 грн

ProfiGuard (Профі Гард) - ефективна полірувальна паста грубої зернистості (RDA 250) для попереднього полірування та зняття зубних відкладень і ефекту «курця». Фторид натрію забезпечує захист від карієсу і пародонтозу.

ProfiPolish (Профі Поліш) Fine 95г паста полірувальна 481 467.00 грн

ProfiPolish (Профі Поліш) - полірувальна паста дрібної зернистості (RDA 40) для фінішної обробки зубів і пломб. Дозволяє довести до дзеркального блиску всі види пломб із композитів. Містить фторид натрію для ефективного захисту від карієсу і пародонтозу.

Super Polish (Супер Поліш) мала зерн. 45г паста полірувальна 533.00 грн

Super Polish (Супер Поліш) паста для швидкої, легкої і ефективної чистки і полірування природних зубів, а також всіх видів незнімних конструкцій та реставрацій у порожнині рота. Не містить фтору. Дрібнодисперсна.

Detartrine (Детартрін) 45г паста полірувальна 938.00 грн

Detartrine (Детартрін) - абразивна паста для професійної гігієни порожнини рота. Не містить фтору. Для видалення зубного нальоту, пігментацій, «нальоту курця», для полірування поверхні зубів і реставрацій на завершальному етапі професійної чистки.

Полідент №4 8г Паста полірувальна 68.50 грн

Полідент №4 паста призначена для кінцевої обробки пломб з композитних матеріалів, склоіномерів і амальгам.