Пломбувальні

Acroseal (Акросіл) 8,5+9,5г Сілер кореневих каналів 1460.00 грн

Acroseal (Акросіл) - рентгеноконтрастний матеріал на основі епоксидної смоли (DGEBA) та гідроксиду кальцію, для постійного пломбування кореневих каналів. Можна використовувати із гутаперчею.

Adseal (Адсіл) 13,5г Сілер кореневих каналів 640.00 грн

Adseal (Адсіл) - матеріал на основі епоксидної смоли для пломбування кореневих каналів зубів в комбінації з гутаперчею. Рентгеноконтрастний герметик, володіє хорошою біосумісністю, легко видаляється із поверхні зуба, не розчиняється в тканинних рідинах.

AH Plus (Ейч Плюс) 4+4мл Сілер кореневих каналів 2340.00 грн

AH Plus (Ейч Плюс) - паста призначена для пломбування кореневих каналів, на основі епоксидних смол.Легко замішується і щільно закриває підготовлений канал, усадка матеріалу при затвердінні мінімальна,не розсмоктується, зберігаючи високу якість пломбування

Dexodent (Дексодент) 20г порошок Сілер кореневих каналів 875.00 грн

Dexodent (Дексодент) - антисептичний матеріал, що не розсмоктується, без подразнюючої дії, містить гідрокортизон, застосовується разом із рідиною (евгенолом).

Endomethasone N (Ендометазон Ен) 14г Сілер кореневих каналів 1640.00 грн

Endomethasone N (Ендометазон Ен) - цемент на основі оксиду цинку та евгенолу для постійного пломбування кореневих каналів. Не забарвлює коронку зуба, не розсмоктується, володіє антисептичним ефектом, може застосовуватися як з гутаперчою так і без.

Endomethasone N (Ендометазон Ен) 14г+10мл для пломб. каналів 2120.00 грн

Endomethasone N (Ендометазон Ен) - цемент на основі оксиду цинку та евгенолу для постійного пломбування кореневих каналів. Не забарвлює коронку зуба, не розсмоктується, володіє антисептичним ефектом, може застосовуватися як з гутаперчою так і без.

Sealapex (Сілапекс) паста/паста 12+12мл Сілер кореневих каналів 934.00 грн

Sealapex (Сілапекс) - пломбувальний матеріал для кореневих каналів на основі гідроокису кальцію, який не містить евгенолу. Дослідження показали, що цей матеріал стимулює утворення твердих тканин в області ушкоджень кореня та апексі зуба.

Апексдент з йодоформом 2г паста гідроксиду кальцію 131.00 грн

Апексдент з йодоформом застосовується для пломбування кореневих кавналів після депульпації і лікування інфікованих каналів зубів при хронічних періодонтитах з розсмоктуванням гранульом.Довготвердіючий в каналі.

Віедент 20г+10мл епоксидна смола Сілер кореневих каналів 166.00 грн

Віедент - матеріал на основі епоксидної смоли призначений для пломбування кореневих каналів зубів.Може застосовуватись з гутаперчевими штифтами.