Пломбувальні

Adseal (Адсіл) 13,5г Сілер кореневих каналів 625.00 грн

Adseal (Адсіл) - матеріал на основі епоксидної смоли для пломбування кореневих каналів зубів в комбінації з гутаперчею. Рентгеноконтрастний герметик, володіє хорошою біосумісністю, легко видаляється із поверхні зуба, не розчиняється в тканинних рідинах.

AH Plus (Ейч Плюс) 4+4мл Сілер кореневих каналів 1950.00 грн

AH Plus (Ейч Плюс) - паста на основі епоксидних смол для пломбування кореневих каналів. Легко замішується і щільно закриває підготовлений канал, не розсмоктується. Забезпечує високу адгезію до стінок каналу та мінімальну усадку при отвердженні.

Dexodent (Дексодент) 20г порошок Сілер кореневих каналів 857.00 грн

Dexodent (Дексодент) - антисептичний рентгеноконтрастний матеріал для пломбування кореневих каналів. Не розсмоктується, не подразнює періапікальні тканини, містить гідрокортизон.

Endomethasone N (Ендометазон Ен) 14г Сілер кореневих каналів 1420.00 грн

Endomethasone N (Ендометазон Ен) - цемент на основі оксиду цинку та евгенолу для постійного пломбування кореневих каналів. Не забарвлює коронку зуба, не розсмоктується, володіє антисептичним ефектом, може застосовуватися як з гутаперчою так і без.

Endomethasone N (Ендометазон Ен) 14г+10мл для пломб. каналів 2020.00 грн

Endomethasone N (Ендометазон Ен) - цемент на основі оксиду цинку та евгенолу для постійного пломбування кореневих каналів. Не забарвлює коронку зуба, не розсмоктується, володіє антисептичним ефектом, може застосовуватися як з гутаперчою так і без.

Евгенол 10г 3332 57.60 грн

Евгенол - застосовується як антисептична рідина для приготування лікувальних паст та пломбувального матеріалу на основі оксиду цинку.

Ендокорт 20г+10мл цинкоксидевгенольний Сілер кореневих каналів 2707 208.00 грн

Ендокорт - цемент цинкоксидевгенольний. Призначений для постійного пломбування кореневих каналів всіх груп зубів, також при лікуванні всіх форм періодонтитів, особливо в стадії загострення. Може застосовуватися як з гутаперчею так і без.

Апексдент з йодоформом 2г паста гідроксиду кальцію 124.50 грн

Апексдент з йодоформом застосовується для пломбування кореневих кавналів після депульпації і лікування інфікованих каналів зубів при хронічних періодонтитах з розсмоктуванням гранульом.Довготвердіючий в каналі.

Sealapex (Сілапекс) паста/паста 12+12мл Сілер кореневих каналів 952.00 грн

Sealapex (Сілапекс) - безевгенольний полімерний матеріал на основі гідроксиду кальцію для пломбування кореневих каналів. Стимулює утворення твердих тканин в апексі зуба, а також в ділянках ушкоджень кореня зуба.