Профілактичні засоби

Новинка Аргелат 5г+3г+4г набір для сріблення 0533 185.00 грн

Аргелат (Argelat) - засосовується для сріблення молочних зубів з пришийковим карієсом, а також інфікованих і важкопрохідних каналів. Рідина №1 - срібло азотнокислотне, №2 - відновлювач, масло вазелінове.

Abigel (Абігель) 6г профілактичний гель 1341 45.70 грн

Abigel (Абігель) - антипародонтитний профілактичний гель. Призначений для профілактики захворювань пародонту та ясен, при частих запальних процесах.

Arde Flouret (Арде Флюорет) 10мл лак глибокого фторування 612.00 грн

Arde Flouret - застосовується для запаковування дентинних канальців зуба перед нанесенням бонду, лікування гіперстезії шийок зуба, фторування емалі, усунення чутливості після відбілювання або зняття каменю. Упаковки вистачає орієнтовно на 400 застосувань.

Arde Seal (Арде Сіл) 2мл з фтором герметик для фісур 455.00 грн

Arde Seal (Арде Сіл) - світлотвердіючий рідкий композит для герметизації фісур зубів та пломб із композитів та цементів, пломбування невеликих порожнин. Використовується для облицювання пошкодженої поверхні емалі. Іони фтору затримують розвиток карієсу.

Крем для ремінералізації Mi Paste Plus (Мі Пейст Плюс) 35 мл 692.00 грн

Крем для ремінералізації без цукру. Через високий вмісту фтору GC MI Paste Plus небажано використовувати дітям віком до 6 років, а дітям до 12 років - на ніч з каппами через можливе проковтування. У цих випадках використовується звичайний GC Tooth Mousse.

Крем для ремінералізації Tooth Mousse (Тус Мусс) 35 мл 655.00 грн

Tooth Mousse (Тус Мусс) - запобігає руйнуванню емалі, знижує гіперчутливість, закриваючи відкриті дентинні канальці, володіє каріостатичною дією. Також знижує чутливість після відбілювання та професійної чистки зубів. Для вагітних,а також дітей до 6 років

LC Block-Out Resin (ЛС Блок-Аут Резін) 1,2 мл 318.00 грн

LC Block-Out Resin (ЛС Блок-Аут Резін) - смола світлового затвердіння низької в'язкості. Для створення резервуару (для відбілюючого гелю) в капах.

Таблетки Mouthwash Tablets 1000 шт. для полоскання 395.00 грн

Таблетки для полоскання Mouthwash Tablets - запобігають утворенню бактеріального нальоту та зубного каменю, захищають від карієсу, а також усувають неприємний запах з рота. Розчиняються в стаканчику з водою 1 таблетка на 150 мл води.

Ultra EZ (Ультра ІЗ) гель 1,2 мл для зниження чутливості 258.00 грн

Ultra EZ (Ультра ІЗ) - в'язкий гель тривалої дії на основі нітрату калію і фториду натрію для зміцнення і зняття чутливості зубів, викликоної термічними і хімічними подразниками, захворюваннями пародонта, пошкодженнями під час чистки і відбілювання зубів.