Профілактичні засоби

Abigel (Абігель) 6г профілактичний гель 1341 54.60 грн

Abigel (Абігель) - антипародонтитний профілактичний гель. Призначений для профілактики захворювань пародонту та ясен, при часто повторюваних запальних процесах.

Новинка Аргелат 5г+3г+4г набір для сріблення 0533 138.00 грн

Аргелат (Argelat) - засосовується для сріблення молочних зубів з пришийковим карієсом, а також інфікованих і важкопрохідних каналів. Рідина №1 - срібло азотнокислотне, №2 - відновлювач, масло вазелінове.

Clinpro (КлінПро) 2г паста полірувальна 126xx 16.80 грн

Clinpro (КлінПро) - паста, яка містить пемзу і доступна у трьох видах зернистості: середня, груба (м'ятний смак) і дрібна (вишневий смак). Виділяє фтор, що сприяє реміналізації твердих тканин зуба.

Arde Flouret (Арде Флюорет) 10мл лак глибокого фторування 431.00 грн

Arde Flouret - застосовується для запаковування дентинних канальців зуба перед нанесенням бонду, лікування гіперстезії шийок зуба, фторування емалі, усунення чутливості після відбілювання або зняття каменю. Упаковки вистачає орієнтовно на 400 застосувань.

Arde Seal (Арде Сіл) 2мл з фтором герметик для фісур 320.00 грн

Arde Seal (Арде Сіл) - світлотвердіючий рідкий композит для герметизації фісур зубів та пломб із композитів та цементів, пломбування невеликих порожнин. Використовується для облицювання пошкодженої поверхні емалі. Іони фтору затримують розвиток карієсу.

Аргенат 2-х компонентний 3мл+4мл+5мл 146.00 грн

Аргенат 2-х компонентний - застосовується для сріблення інфікованих важкопрохідних кореневих каналів зубів, каріозних та молочних зубів. Не рекомендовано застосовуавати для фронтальних зубів, через імовірність зміни кольору.В комплекті вазелінове масло.

Аргенат однокомпонентний 5мл 129.00 грн

Аргенат однокомпонентний застосовується при початкових фармах розвитку карієсу (особлибо на молочних зубах), зниження чутливості, також сріблення кореневих каналів зубів.Не рекомендовано застосовуавати для фронтальних зубів, через ймовірність зміни кольор

Крем для ремінералізації Tooth Mousse (Тус Мусс) 35 мл 447.00 грн

Tooth Mousse (Тус Мусс) - запобігає руйнуванню емалі, знижує гіперчутливість, закриваючи відкриті дентинні канальці, володіє каріостатичною дією. Також знижує чутливість після відбілювання та професійної чистки зубів. Для вагітних,а також дітей до 6 років

Крем для ремінералізації Mi Paste Plus (Мі Пейст Плюс) 35 мл 454.00 грн

Крем для ремінералізації без цукру. Через високий вмісту фтору GC MI Paste Plus небажано використовувати дітям віком до 6 років, а дітям до 12 років - на ніч з каппами через можливе проковтування. У цих випадках використовується звичайний GC Tooth Mousse.