Профілактичні засоби

Новинка Аргелат 5г+3г+4г набір для сріблення 0533 173.00 грн

Аргелат (Argelat) - засосовується для сріблення молочних зубів з пришийковим карієсом, а також інфікованих і важкопрохідних каналів. Рідина №1 - срібло азотнокислотне, №2 - відновлювач, масло вазелінове.

Abigel (Абігель) 6г профілактичний гель 1341 68.50 грн

Abigel (Абігель) - антипародонтитний профілактичний гель. Призначений для профілактики захворювань пародонту та ясен, при часто повторюваних запальних процесах.

Arde Flouret (Арде Флюорет) 10мл лак глибокого фторування 534.00 грн

Arde Flouret - застосовується для запаковування дентинних канальців зуба перед нанесенням бонду, лікування гіперстезії шийок зуба, фторування емалі, усунення чутливості після відбілювання або зняття каменю. Упаковки вистачає орієнтовно на 400 застосувань.

Arde Seal (Арде Сіл) 2мл з фтором герметик для фісур 397.00 грн

Arde Seal (Арде Сіл) - світлотвердіючий рідкий композит для герметизації фісур зубів та пломб із композитів та цементів, пломбування невеликих порожнин. Використовується для облицювання пошкодженої поверхні емалі. Іони фтору затримують розвиток карієсу.

Аргенат 2-х компонентний 3мл+4мл+5мл 183.00 грн

Аргенат 2-х компонентний - застосовується для сріблення інфікованих важкопрохідних кореневих каналів зубів, каріозних та молочних зубів. Не рекомендовано застосовуавати для фронтальних зубів, через імовірність зміни кольору.В комплекті вазелінове масло.

Аргенат однокомпонентний 5мл 161.00 грн

Аргенат однокомпонентний застосовується при початкових фармах розвитку карієсу (особлибо на молочних зубах), зниження чутливості, також сріблення кореневих каналів зубів.Не рекомендовано застосовуавати для фронтальних зубів, через ймовірність зміни кольор

Крем для ремінералізації Mi Paste Plus (Мі Пейст Плюс) 35 мл 531.00 грн

Крем для ремінералізації без цукру. Через високий вмісту фтору GC MI Paste Plus небажано використовувати дітям віком до 6 років, а дітям до 12 років - на ніч з каппами через можливе проковтування. У цих випадках використовується звичайний GC Tooth Mousse.

Крем для ремінералізації Tooth Mousse (Тус Мусс) 35 мл 501.00 грн

Tooth Mousse (Тус Мусс) - запобігає руйнуванню емалі, знижує гіперчутливість, закриваючи відкриті дентинні канальці, володіє каріостатичною дією. Також знижує чутливість після відбілювання та професійної чистки зубів. Для вагітних,а також дітей до 6 років

LC Block-Out Resin (ЛС Блок-Аут Резін) 1,2 мл 283.00 грн

LC Block-Out Resin (ЛС Блок-Аут Резін) - смола світлового затвердіння низької в'язкості. Для створення резервуару (для відбілюючого гелю) в капах.