Розширення каналів

ЕДТА Трімгель 3г для розшир.каналів 27.80 грн

Трімлат - гель для розширення і очищення кореневих каналів на основі ЕДТА 15% та 10% пероксиду. Не стікає з інструменту, володіє хорошими мастильними властивостями - полегшує рух інстурменту, легко змивається водою або дезінфікуючим розчином.

ЕДТА Трімлат рідина 14г проходжен. каналів 2811 35.70 грн

Трімлат - ЕДТА (15%) рідина для розширення і очищення кореневих каналів перед пломбуванням. Пом'якшує верхній шар дентину перед механічною обробкою інструментами.

Ендогель №1 5г ЕДТА 40.60 грн

Ендогель №1застосовується для хіміко-механічного розширення, очищення, формування і антисептичної обробки важкопрохідних і розвітнених кореневих каналів.Містить центоріум бромід-антисептик з сильною бактерицидною дією.

Ендогель №2 3г ЕДТА+пероксид 43.10 грн

Ендогель №2 застосовується для хіміко-механічного розширення, очищення, формування і антисептичної обробки важкопрохідних і розвітнених кореневих каналів.Містить ЕДТА і пероксид.

ЕДТА Endo-Solution 17% 120 мл проходжен. каналів 299.00 грн

Рідина для розширення та промивання кореневих каналів. Пом'якшує верхній шар дентину, видалає змазаний шар. В комплекті є зручний адаптер для шприца.

ЕДТА Endo-Solution 17% 50мл проходження каналів 167.00 грн

Endo-Solution - рідина для розширення та промивання кореневих каналів. Пом'якшує верхній шар дентину, видалає змазаний шар. В комплекті є зручний адаптер для шприца.

Ендожі №2 рідина 15мл для розш. каналів ЕДТА 40.40 грн

Ендожі №2 рідина для виявлення устя каналів і їх розширення, містить ЕДТА.При особливо щільних відкладеннях в каналах просочений рідиною ватний тампон або турунду поміщають в пульпову камеру, закривають тимчасовим пломбувальним матеріалом на декілька днів