Рукавички

Підрукавички Handyboo Active 130.00 грн

Handyboo Active - надягають під латексні або нітрилові рукавички для захисту при довготривалій роботі. Виготовлені з натуральних бамбукових волокон. Запобігають утворенню неприємного запаху та розмноженню бактерій. Зносостійкі, для активного використання.

Підрукавички Handyboo Easy 130.00 грн

Handyboo Easy - надягають під латексні або нітрилові рукавички для захисту при довготривалій роботі. Виготовлені з натуральних бамбукових волокон. Запобігають утворенню неприємного запаху та розмноженню бактерій. Полегшена структура, краща тактильність.

Рукавички латексні припудрені в асортименті 100 шт. 88.50 грн

Рукавички латексні не стерильні, з тальком (припудрені). Гарантують 100% захист, виготовлені з натурального латексу.Мають мікротекстуровану поверхню й фіксуючу манжету по краю.Легко надягаються завдяки тальку.

Рукавички латексні текстуровані в асортименті 100 шт. 128.50 грн

Латексні текстуровані рукавички. Гарантують високу чутливість і комфорт, ідеально облягають руку, мають текстуровану поверхню, що забезпечує надійне утримування медичного інструмента, дозволяючи маніпулювати з високою точністю.

Рукавички латексні припудрені в асортименті 100 шт. 87.00 грн

Рукавички латексні не стерильні, з тальком (припудрені).

Рукавички латексні текстуровані в асортименті 100 шт. 132.00 грн

Рукавички латексні текстуровані. Технологія Safe-Touch дає додатковий захист, знижуючи вміст протеїну в рукавичці, залишаючи ваші руки м'якими.

Рукавички нітрилові текстуровані в асортименті 100 шт. 126.50 грн

Рукавички нітрилові текстуровані без тальку, не стерильні. Технологія Slim Nitrile забезпечує надійний захист та еластичний комфорт.

Рукавички нітрилові в асортименті 100 шт. 125.00 грн

Рукавички нітрилові текстуровані без тальку, не стерильні. Виготовлені з синтетичного матеріалу нітрил, що не викликає алергії, забезпечують кращий захист, відрізняються більшою стійкістю до проколів.