Рукавички

Рукавички латексні припудрені в асортименті 100 шт. 88.50 грн

Рукавички латексні не стерильні, з тальком (припудрені). Гарантують 100% захист, виготовлені з натурального латексу.Мають мікротекстуровану поверхню й фіксуючу манжету по краю.Легко надягаються завдяки тальку.

Рукавички латексні припудрені в асортименті 100 шт. 84.50 грн

Рукавички латексні не стерильні, з тальком (припудрені).

Рукавички латексні текстуровані в асортименті 100 шт. 128.50 грн

Латексні текстуровані рукавички. Гарантують високу чутливість і комфорт, ідеально облягають руку, мають текстуровану поверхню, що забезпечує надійне утримування медичного інструмента, дозволяючи маніпулювати з високою точністю.

Рукавички нітрилові в асортименті 100 шт. 134.00 грн

Рукавички нітрилові текстуровані без тальку, не стерильні. Виготовлені з синтетичного матеріалу нітрил, що не викликає алергії, забезпечують кращий захист, відрізняються більшою стійкістю до проколів.

Рукавички латексні текстуровані в асортименті 100 шт. 107.00 грн

Рукавички латексні текстуровані. Технологія Safe-Touch дає додатковий захист, знижуючи вміст протеїну в рукавичці, залишаючи ваші руки м'якими.

Рукавички нітрилові текстуровані в асортименті 100 шт. 123.50 грн

Рукавички нітрилові текстуровані без тальку, не стерильні. Технологія Slim Nitrile забезпечує надійний захист та еластичний комфорт.

Рукавички хірургічні, стерильні в асортименті 5.95 грн

Рукавички хірургічні, стерильні, одноразові, виготовлені із латексу, стерилізовані етиленоксидом. Анатомічна форма: ліва і права. Текстурована поверхня долоні і пальців.