Цинкфосфатні

Adhesor (Адгезор) 80 г+55 г цинкфосфатний цемент 218.00 грн

Adhesor (Адгезор) - використовують як підкладку під пломби з амальгами та композиту, для тимчасових пломб, фіксації коронок і невеликих мостовидних протезів, а також заповнення кореневих каналів із гутаперчею.

Adhesor Carbofine (Адгезор Карбофайн) 80г+40 г цинкполікарбоксилатний цемент 228.00 грн

Adhesor Carbofine може використовуватися як підкладка, не подразнює пульпу, володіє природною адгезію до твердих тканин зубів і є рентгеноконтрастним матеріалом, в якості тимчасової пломби до 6 місяців, для цементування невеликих постійних протезів.

Adhesor Fine (Адгезор Файн) 80 г+55 г цинкфосфатний дрібнозернистий цемент 261.00 грн

Adhesor Fine - цемент для фіксації вкладок, коронок і мостовидних протезів, тимчасових пломб до 6 місцяів максимум. Дуже дрібна зернистість порошку дозволяє створювати плівку товщиною до 25 мікрон, що забезпечує чудове крайове прилягання і герметичність.

Уніцем білий 100г+60г цинкфосфатний цемент 86.00 грн

Уніцем білий застосовується для фіксації вкладок, штифтових зубів, металевих, пластмасових, фарфорових, металокерамічних коронок і мостовидних протезів, для пломбування зубів які будуть закриті коронками і в якості ізолюючої прокладки при пломбуванні зубі

Уніцем світло-жовтий 100г+60г цинкфосфатний цемент 86.50 грн

Уніцем світло-жовтий для фіксації вкладок, штифтових зубів, металевих, пластмасових, фарфорових, металокерамічних коронок і мостовидних протезів, для пломбування зубів які будуть закриті коронками і в якості ізолюючої прокладки при пломбуванні зубів.