Тимчасові

Tempolat дентин паста 50г 2310 53.30 грн

Tempolat (безевгенольна дентин-паста) цемент для тимчасового пломбування. Призначена для покриття лікарського препарату і тимчасового пломбування при лікуванні середнього і глибокого карієсу.Виготовлена на основі цинк-сульфатного цементу.

Оксид цинку Йодотемп Z 80г порошок 3334 60.30 грн

Оксид цинку Iodotemp Z застосовується як компонент для приготування ендодонтичних паст для тимчасового пломбування, а також як наповнювач в кореневі канали. Застосовується шляхом змішування з Iodotemp 100 та гліцерином до костистенції пасти або суспензії

Arde Cave (Арде Кав) 30г дентин-паста 156.00 грн

Arde Cave (Арде Кав) - тимчасова дентин-паста на основі цинк-оксиду, без евгенолу. Не подразнює пульпу та ясна. Хороша адгезія навіть до вологого дентину. Легко моделюється, пластична, добре прилягає на краях, видаляється суцільно, не кришиться.

Tempolat LC 5г для тимчасового пломбування 2301 81.00 грн

Tempolat LC для тимчасового пломбування, світлотвердіючий. Призначений для застосування в терапевтичній стоматології для тимчасового пломбування і покриття лікарського препарату при лікуванні карієсу і некаріозних уражень зубних тканин.

Tempolat SC водний дентин 80г 2302 48.10 грн

Tempolat SC водний дентин - цемент тимчасовий цинк-сульфатний. Призначений для тимчасового пломбування при ендодонтичному лікуванні, покриття лікарських препаратів в каріозній порожнині, тимчасової фіксації коронок і мостовидних протезів.