Тимчасові

Arde Cave (Арде Кав) 30г дентин-паста 122.00 грн

Arde Cave (Арде Кав) - тимчасова дентин-паста на основі цинк-оксиду, без евгенолу. Не подразнює пульпу і ясна, хороша адгезія навіть до вологого дентину, легко меделюється, пластична, добре прилягає на краях, видаляється суцільно, не кришиться.

Arde Cave LC (Арде Кав LC) 4,5г світлотвердіюча дентин-паста 310.00 грн

Arde Cave LC (Арде Кав LC) - світлотвердіючий однокомпонентний пломбувальний матеріал білого відтінку для тимчасового пломбування. Застосовують тоді, коли тимчасове пломбування потрібно застосовувати терміном більше двох тижнів.

Tempolat SC водний дентин 80г 2302 38.50 грн

Tempolat SC водний дентин - цемент тимчасовий цинк-сульфатний. Призначений для тимчасового пломбування при ендодонтичному лікуванні, покриття лікарських препаратів в каріозній порожнині, тимчасової фіксації коронок і мостовидних протезів.

Tempolat дентин паста 30г 2303 18.50 грн

Tempolat (безевгенольний дентин-паста) цемент для тимчасового пломбування. Призначена для покриття лікарського препарату і тимчасового пломбування при лікуванні середнього і глибокого карієсу.Виготовлена на основі цинк-сульфатного цементу.

MD Temp (МД Темп) 40г дентин-паста 152.00 грн

MD Temp (МД Темп) - полімерний безевгенольний матеріал для тимчасових пломб. Легко ставити та забирати, герметично закриває порожнину. Паста білого кольору.

Tempolat LC 5г для тимчасового пломбування 2301 67.40 грн

Tempolat LC для тимчасового пломбування, світлотвердіючий. Призначений для застосування в терапевтичній стоматології для тимчасового пломбування і покриття лікарського препарату при лікуванні карієсу і некаріозних уражень зубних тканин.

Дентин-паста 50г із цитроном тимчасова 35.00 грн

Дентин-паста безевгенольна для тимчасового пломбування .Застосовується для покриття лікувального препарату в порожнині зуба при лікуванні карієсу.

Дентин-порошок 80г 51.20 грн

Дентин-порошок застосовується в якості тимчасового пломбувального матеріалу для покриття лікувального препарату в порожнині зуба в процесі лікування карієсу.

Оксид цинку 80г 3334 48.30 грн

Оксид цинку - застосовується в стоматологічній практиці для приготування антисептичних захисних паст, при гінгівопластиці. А такодж у випадку пошкодження слизової оболонки (ран), у вигляді порошку, як засіб що підсушує.