Тимчасові

Tempolat дентин паста 50г 2310 37.90 грн

Tempolat (безевгенольний дентин-паста) цемент для тимчасового пломбування. Призначена для покриття лікарського препарату і тимчасового пломбування при лікуванні середнього і глибокого карієсу.Виготовлена на основі цинк-сульфатного цементу.

Arde Cave (Арде Кав) 30г дентин-паста 146.00 грн

Arde Cave (Арде Кав) - тимчасова дентин-паста на основі цинк-оксиду, без евгенолу. Не подразнює пульпу та ясна. Хороша адгезія навіть до вологого дентину. Легко моделюється, пластична, добре прилягає на краях, видаляється суцільно, не кришиться.

Tempolat LC 5г для тимчасового пломбування 2301 84.00 грн

Tempolat LC для тимчасового пломбування, світлотвердіючий. Призначений для застосування в терапевтичній стоматології для тимчасового пломбування і покриття лікарського препарату при лікуванні карієсу і некаріозних уражень зубних тканин.

Tempolat SC водний дентин 80г 2302 48.10 грн

Tempolat SC водний дентин - цемент тимчасовий цинк-сульфатний. Призначений для тимчасового пломбування при ендодонтичному лікуванні, покриття лікарських препаратів в каріозній порожнині, тимчасової фіксації коронок і мостовидних протезів.

Оксид цинку 80г 3334 60.30 грн

Оксид цинку - застосовується в стоматологічній практиці для приготування антисептичних захисних паст, при гінгівопластиці. А такодж у випадку пошкодження слизової оболонки (ран), у вигляді порошку, як засіб що підсушує.

Oxydentin (Оксидентин) 250г Водяний дентин 400.00 грн

Oxydentin - порошкоподібний антисептичний дентин для тимчасового заповнення порожнини зуба під час лікування. Склад: гіпс, сульфат цинку, жовтий декстрин, каолін, оксид цинку, 0,15% хінозолу.