Відбілюючі системи

Arde Lumine G.P. (Арде Люміне) 3мл (4,5г) рідкий кофердам 326.00 грн

Arde Lumine G.P. (Арде Люміне) - світлотвердіючий однокомпонентний матеріал для захисту ясен від високоактивних гелів під час відбілювання зубів. Також може використовуватися як тимчасова пов'язка.

Arde Lumine K 35% (Арде Люміне К 35%) 5г одноетапний+ендо відбілюючий гель 1093.00 грн

Система для відбілювання зубів. В наборі: двокомпонентний гель (35%) в шприці-автомікс, захисне покриття для ясен, а також гель для ремінералізації та зниження чутливості після процедури відбілювання. Для підсилення можна застосовувати активацію світлом.

Новинка Bleachn Smile Automix (Бліч Смайл Автомікс) (набір) 5г+1,5г+2мл відбілюючий гель 1790.00 грн

Система для відбілювання зубів. В наборі: двокомпонентний гель (35%) в шприці-автомікс, захисне покриття для ясен, а також гель для ремінералізації та зниження чутливості після процедури відбілювання. Для підсилення можна застосовувати активацію світлом.

Opalescence (Опалесценс) BООST PF 40% 1,2мл хімічний 1830.00 грн

Opalescence BООST PF 40% - система на основі 40% перекисі водню для відбілювання зубів в кабінеті лікаря. Нітрат калію та фтор знижують чутливість та запобігають карієсу. Червоний колір гелю допомагає контролювати рівномірне нанесення.

Opalescence (Опалесценс) PF 10% 1,2мл для капи 396.00 грн

Opalescence (Опалесценс) PF 10% - гель на основі перекису карбаміду для відбілювання зубів в домашніх умовах із використанням індивідуальної капи протягом ночі. Нітрат калію і фторид натрію зміцнюють емаль, зменшують чутливість, запобігають карієсу.

Opalescence (Опалесценс) PF 15% 1,2мл для капи 397.00 грн

Opalescence (Опалесценс) PF 15% - гель на основі перекису карбаміду для відбілювання зубів в домашніх умовах із використанням індивідуальної капи протягом 4-6 год. Нітрат калію і фторид натрію зміцнюють емаль, зменшують чутливість, запобігають карієсу.

Opalescence (Опалесценс) PF 20% 1,2мл для капи 396.00 грн

Opalescence (Опалесценс) PF 20% - гель на основі перекису карбаміду для відбілювання зубів в домашніх умовах із використанням індивідуальної капи протягом 2-4 год. Нітрат калію і фторид натрію зміцнюють емаль, зменшують чутливість, запобігають карієсу.

Опалесценс Whitening 133г 635.00 грн

Відбілююча зубна паста Opalescence Whitening прекрасно підходить для пацієнтів, які бажають зберегти білизну своїх відбілених зубів.

Opal Dam (Опал Дам) 1,2мл захисне покриття для ясен 566.00 грн

Opal Dam (Опал Дам) - рідка смола на метакриловій основі для захисту м'яких тканин та зубів під час процедури відбілювання. Створює адекватний захисний бар'єр і, в той же час, легко видаляється з поверхні.