Відбілюючі системи

Arde Lumine G.P. (Арде Люміне) 3мл (4,5г) рідкий кофердам 247.00 грн

Arde Lumine G.P. (Арде Люміне) - світлотвердіючий однокомпонентний матеріал для захисту ясен від високоактивних гелів під час відбілювання зубів. Також може використовуватися як тимчасова пов'язка.

Arde Lumine K 35% (Арде Люміне К 35%) 5г одноетапний+ендо відбілюючий гель 768.00 грн

Система для відбілювання зубів. В наборі: двокомпонентний гель (35%) в шприці-автомікс, захисне покриття для ясен, а також гель для ремінералізації та зниження чутливості після процедури відбілювання. Для підсилення можна застосовувати активацію світлом.

Новинка Bleachn Smile Automix (Бліч Смайл Автомікс) (набір) 5г+1,5г+2мл відбілюючий гель 1280.00 грн

Система для відбілювання зубів. В наборі: двокомпонентний гель (35%) в шприці-автомікс, захисне покриття для ясен, а також гель для ремінералізації та зниження чутливості після процедури відбілювання. Для підсилення можна застосовувати активацію світлом.

Opalescence (Опалесценс) BООST PF 40% 1,2мл хімічний 1016.00 грн

Opalescence BООST PF 40% - система на основі 40% перекисі водню для відбілювання зубів в кабінеті лікаря. Нітрат калію та фтор знижують чутливість та запобігають карієсу. Червоний колір гелю допомагає контролювати рівномірне нанесення.

Opalescence (Опалесценс) PF 10% 1,2мл для капи 209.00 грн

Opalescence (Опалесценс) PF 10% - гель на основі перекису карбаміду для відбілювання зубів в домашніх умовах із використанням індивідуальної капи протягом ночі. Нітрат калію і фторид натрію зміцнюють емаль, зменшують чутливість, запобігають карієсу.

Opalescence (Опалесценс) PF 15% 1,2мл для капи 208.00 грн

Opalescence (Опалесценс) PF 15% - гель на основі перекису карбаміду для відбілювання зубів в домашніх умовах із використанням індивідуальної капи протягом 4-6 год. Нітрат калію і фторид натрію зміцнюють емаль, зменшують чутливість, запобігають карієсу.

Opalescence (Опалесценс) PF 20% 1,2мл для капи 209.00 грн

Opalescence (Опалесценс) PF 20% - гель на основі перекису карбаміду для відбілювання зубів в домашніх умовах із використанням індивідуальної капи протягом 2-4 год. Нітрат калію і фторид натрію зміцнюють емаль, зменшують чутливість, запобігають карієсу.

Новинка PeroxiDam (Пероксідам) 3 гр рідкий кофердам 45.50 грн

PeroxiDam (Пероксідам) - рідкий кофердам від Латус. Матеріал світлотвердіючий, призначений для ізоляції м'яких тканин при відбілюванні зубів у випадках появи ризику подразнення.

Опалесценс Whitening 133г 418.00 грн

Відбілююча зубна паста Opalescence Whitening прекрасно підходить для пацієнтів, які бажають зберегти білизну своїх відбілених зубів.